Vstupenky

Informace o vstupenkách

O vstupenkách

Ligový fotbal v Jablonci je ideální příležitostí, jak si zpestřit víkend s přáteli nebo rodinou. Přijďte se podívat na Střelnici.

Na Střelnici si najde zábavu každý. Na hlavní tribuně v sektoru A naleznete třeba rodinou tribunu, kde na rodiče s dětmi čeká mnoho překvapení, například sovička Jizerka.

ŽENY A DĚTI: Ženy mají vstupné za zvýhodněných podmínek a cena vstupenky je na všechny tribuny 100 Kč. Děti od 3 do 15 let platí za vstup na utkání symbolický poplatek 50 korun s nárokem na vlastní místo.

POZOR: Z organizačních důvodů není možné vyřizovat blokace na zajištění pozdějšího nákupu vstupenek, ani vstupenky jakkoliv rezervovat. Děkujeme za pochopení.

ZVÝHODNĚNÉ VSTUPENKY: Zlevněné vstupenky na tribuny A i B lze pořídit pouze v den utkání. Zlevněné, dětské, rodinné a volné vstupenky lze zakoupit pouze osobně v den utkání na HLAVNÍCH POKLADNÁCH (do 75 min. utkání) a na POKLADNĚ 5 na tribuně západ (do 40 minuty utkání).

Koupit online

Nabídka vstupenek

DŮLEŽITÉ INFORMACE

• Zlevněné, dětské, rodinné a volné vstupenky lze zakoupit pouze osobně v den utkání na HLAVNÍCH POKLADNÁCH (do 75 min. utkání) a na POKLADNĚ 5 na tribuně západ (do 40 minuty utkání)

ZLEVNĚNÉ VSTUPENKY

• ženy
  • studenti - po předložení platného studentského průkazu
  • důchodci nad 65 let - po předložení platného OP
  • držitelé průkazu TP a ZTP - po předložení platného průkazu

DĚTSKÉ VSTUPENKY

• děti od 3 do 15 let

VOLNÉ VSTUPENKY

• držitelé průkazu ZTP /P - po předložení platného průkazu + 1 osoba doprovodu - pouze do vyhrazeného sektoru Tribuna A - sektor A

BEZ VSTUPENKY

• pouze děti do 3 let věku BEZ NÁROKU NA SEDADLO (v kočárku apod.)

Chcete komfort? Pořiďte si parkování na Střelnici!

• V sezóně 2021/2022 máte možnost koupit si parkovací místo na parkovišti u hlavního vstupu na stadion Střelnice pro zápas FORTUNA:LIGY (včetně nadstavby) nebo na zápasy domácího poháru MOL Cup! Cena parkovacího místa na jednu sezónu je 2000 korun!
  • Pro držitele parkovacího průkazu ZTP a ZTP/P je možné zažádat o parkovací kartu na stání u Hotelu Sport při domácích fotbalových zápasech. Více informací vám poskytne sekretariát klubu!

OSOBY BEZ PLATNÉ VSTUPENKY NEMAJÍ VOLNÝ VSTUP ŽÁDNÝM VCHODEM PO CELOU DOBU TRVÁNÍ UTKÁNÍ!

Kde koupit vstupenky?

EUROCENTRUM
Jiráskova 7
Jablonec n. Nisou

CA Cesta snů
5. května 16
Jablonec n. Nisou

Další prodejní místa naleznete ZDE.

Pravidla prodeje vstupenek a uzavření vstupu na stadion: V den utkání jsou vstupenky v prodeji na pokladnách stadionu Střelnice. Všechny pokladny na Stadionu Střelnice se otevírají 1,5 hodiny před začátkem zápasu.

Rychlé zprávy

BALÍČKY NA SKUPINU!

Balíčky vstupenek na základní skupinu Evropské konferenční ligy UEFA jsou v prodeji! Neváhejte a pořiďte si vstupenky na všechny tři domácí zápasy proti Kluži, Randers a Alkmaaru za zvýhodněnou cenu! Detaily ohledně prodeje najdete v článku na webu!

VSTUPENKY NA ŽILINU!

Ceny vstupenek jsou celkem ve třech vlnách. Až do úterní půlnoci (17. 8. 2021 23:59) jsou ceny vstupenek na utkání 200 play-off Evropské konferenční ligy UEFA 200 Kč. Ve středu 18. 8. 2021 bude po celý den cena 250 korun a v den zápasu 19. 8. 2021 je cena vstupenky 300 korun. Využijte proto v co největším počtu online předprodej vstupenek. Nejenže budete mít jistotu místa na Střelnici, ale také můžete ušetřit peníze. Na infocentru dostanete k lístkům také dotazník, který bude k dispozici i v den utkání. Tento dotazník musí být vyplněn a předán při vstupu na stadion a týká se to každého, kdo má vstupenku. Tato povinnost neplatí pro majitele placených permanentek, kteří ji mají na své jméno. Dotazník je ke stažení ZDE! Prodejní doba na INFOCENTRU: Úterý 17.8.: 10:00 - 17:00 (cena vstupenky 200 Kč) Středa 18.8.: 10:00 - 17:00 (cena vstupenky 250 Kč) Čtvrtek MATCHDAY 19.8.: 18:30 start pokladen (cena vstupenky 300 Kč)

VSTUPENKY DO TEPLIC

V neděli 15. srpna se FK Jablonec od 16 hodin představí v Teplicích a v prodeji jsou vstupenky do sektoru hostů na Stínadlech. Cena vstupenky je 110 Kč a NAKUPOVAT MŮŽETE ZDE.

INFO PRO FANOUŠKY!

Z organizačních důvodů je výdej permanentek na sekretariátu klubu ve středu 4. 8. a čtvrtek 5. 8. pozastaven! A to z důvodu aktivování covidového režimu pro zápasy UEFA a rozdělení stadionu na příslušné zóny. Pokud si chcete koupit permanentku v těchto dvou termínech, můžete využít online prodej permanentek a použijete pro vstup na zápas e-ticket, který dostanete do e-mailu. KUPTE SI PERMICI ONLINE! Děkujeme za pochopení

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.