Vstupenky

Informace o vstupenkách

O vstupenkách

Ligový fotbal v Jablonci je ideální příležitostí, jak si zpestřit víkend s přáteli nebo rodinou. Přijďte se podívat na Střelnici.

Na Střelnici si najde zábavu každý. Na hlavní tribuně v sektoru A naleznete třeba rodinou tribunu, kde na rodiče s dětmi čeká mnoho překvapení. Hned za ní na každý zápas připravujeme fanzónu s bohatým doprovodným programem pro malé i velké.

ŽENY A DĚTI: Ženy mají vstupné za zvýhodněných podmínek. Děti do 15 let platí za vstup na utkání symbolický poplatek 30 korun.

POZOR: Z organizačních důvodů není možné vyřizovat blokace na zajištění pozdějšího nákupu vstupenek, ani vstupenky jakkoliv rezervovat. Děkujeme za pochopení.

ZVÝHODNĚNÉ VSTUPENKY: Zlevněné vstupenky na tribuny A i B lze pořídit pouze v den utkání na hlavních pokladnách u hlavního vstupu do stadionu. Nikoliv tedy na pokladnách u vchodu do B tribuny z Vrkoslavické ulice. Zvýhodněné vstupenky nejsou v nabídce do sektoru vlajkonoši hosté.

Na co se můžete na utkáních těšit?

• tématický doprovodný program - např. HasičiVíkend otcůZápas pro dětiValentýn nebo Podjěštědské derby
  • zápasový bulletin a welcome drink zdarma (v zimě)
  • autogramiáda s jabloneckými hráči a osobnostmi
  • roznos piva a teplých nápojů až na tribunu
  • přitažlivé dívky z Jabloneckého komanda
  • skákací hrad
  • kiosky XBOX s hrou FIFA 2014
  • kreslení a soutěže pro děti
  • hudební stage (za teplého počasí)
  • barvení obličejů a modelování balonků

Koupit online

Nabídka vstupenek

Kde koupit vstupenky?

EUROCENTRUM
Jiráskova 7
Jablonec n. Nisou

CA Cesta snů
5. května 16
Jablonec n. Nisou

Další prodejní místa naleznete ZDE.

Pravidla prodeje vstupenek a uzavření vstupu na stadion
Kompletní pravidla prodeje vstupenek, vstupu na stadion a otevírací doba pokladen v den zápasu jsou ke stažení (ve formátu PDF) zde.

Rychlé zprávy

Tisková konference

V úterý 17. července ve 13:00 hodin se na Střelnici uskuteční tisková konference před startem nového soutěžního ročníku FORTUNA:LIGY. Tiskovou konferenci budeme v přímém přenosu vysílat na našem Facebooku!

Prodej permanentek

Prodej permanentek pokračuje také v týdnu před startem FORTUNA:LIGY! Každý všední den do 15 hodin na sekretariátu klubu. Navíc můžete k zakoupení permanentky využít také online prodej! V online prodeji je však možné zakoupit pouze permanentku v základní plné ceně.

Sekretariát uzavřen

Ve středu 11. července bude sekretariát klubu FK Jablonec z technických důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Termíny 1. a 2. kola!

Už známe termíny 1. a 2. kola nového ročníku FORTUNA:LIGY! Ligu začneme v pondělí 23. 7. v Ostravě a doma se poprvé představíme v neděli 29. 7. proti Spartě. Více v rozpisu zápasů.