tráva I. Česká dorostenecká liga, 34. kolo

2
0

SK Slavia Praha

V 6. minutě poprvé vypálili hosté a Hejtmánek střelu jen vyrazil. V 19. minutě se zrodil první gól domácích. Pleštil vyvezl míč na střed hřiště a ideálně doprava uvolnil Fofanaha. Ten si po průniku zprava do vápna položil i gólmana, ale míč soupeři z brankové čáry odrazili, ale jen k Pleštilovi, který prudce napálil míč do břevna. Odražený míč pak prakticky napotřetí do sítě usměrnil Landfeld. Ve 22. minutě Slavia podnikla pravou stranou akci, na jejímž konci Stojkovu střelu po zemi Hejtmánek kryl. Ve 25. minutě hosté neuspěli ani ze dvou rohových kopů. Jejich snahu utnul jablonecký gólman. Ve 28. minutě vyslal Jelínek dopředu Pleštila a jeho oblouk přeletěl brankáře, míč však skončil vedle branky. Ve 30. minutě Slavia zahrávala z pravé strany trestný kop, který se odrazil od zadní tyče do pole, a jablonečtí ho následně odrazili na roh. Za pět minut pro změnu do břevna pálil Cejnar.

Ve 47. minutě se do šance dostal Fofanah a ve skórování mu zabránil gólman Svítil. V 61. minutě zakončil rychlou akci hostů Suk střelou nad domácí branku. V 70. minutě trestný kop zprava Slavia na zadní tyči poslala těsně vedle. V 79. minutě přišlo na straně Jablonce střídání a do hry nastoupili Tichý a Mička. A právě tito dva se postarali o vítěznou branku zápasu. Tichý poslal míč před branku, kde se ve skrumáži nejlépe zorientoval Mička, který zblízka zvýšil na 2:0. Třetí zápis pak měl na kopačce v 83. minutě Tešlár, ale jeho střela po zemi jen těsně minula levou tyč branky hostů.