ZŠ Mozartova Česká liga U19 B, 8. kolo

FK Jablonec

FK Teplice

Zápas to byl víceméně bojovný s lepším herním projevem domácích. Ve 2. minutě vypálil z hranice vápna Horáček a míč odražený od pravé tyče pohotově do sítě umístil Bičiště. Hostujícímu Dolejšímu se podařilo v 11. minutě proniknout do vápna, kde ho až Hejtmánek vytlačil mimo střelecký úhel a míč skončil v autu. Jablonec se snažil náskok z úvodu zápasu navýšit a pokusili se o to střelami z dálky v 18. minutě Bičiště a ve 24. minutě Ráček. Obě střely však branku přeletěly. Další pokus v 31. minutě letěl z kopačky Hajda vedle levé tyče. Bičiště pak za dvě minuty nevyužil centr Scholze zprava a s jeho slabou střelou hlavou z hranice vápna si gólman Blažek hravě poradil.

V 63. minutě posunul Florian míč doleva Kinčlovi, který sám před brankářem poslal míč po zemi vpravo vedle branky. V 64. minutě byl po žluté kartě na desetiminutový odpočinek poslán Jákl, aby ho v 66. minutě následoval teplický Jaroslav Novák. V 74. minutě byl před vápnem sražen Landfeld a následný trestný kop Bičistě napálil podél zdi a gólman Blažek ho až nadvakrát zneškodnil. V 84. minutě míč z rohového kopu z pravé strany ve vápně Vosecký hlavou poslal nad branku. Poslední slovo v zápase měli hosté v 90. minutě. Po centru z levé strany z malého vápna hlavou pálil Kányai, ale Hejtmánek mu střelu chytil.

Author Pavel Bursa