Mozartova Česká liga U19 B, 26. kolo

2
1

FC Slovan Liberec

V 5. minutě mohl jít Jablonec do vedení, ale Láďa Horáček pálil odražený míč z rohového kopu do levé spojnice liberecké branky. Další jeho pokus po zemi ze stejné situace v 15. minutě jen těsně minul pravou tyč branky hostí. Zápas se přeléval z jedné strany na druhou a ke slovu přišli i hosté a v 35. minutě pálil z hranice vápna Lábek nad branku. Ve 40. minutě jablonečtí zadáci nevystihli dobře míč letící za ně, zmocnil se ho Lábek, se kterým v souboji neuspěl ani vyběhnutý gólman Vajner a Lábek tak pohodlně do prázdné branky otevřel skóre zápasu – 0:1.

Jablonec se ve druhé půli snažil o vyrovnání a podařilo se mu to v 68. minutě, když Vosecký zakončil pěknou akci střelou po zemi k pravé tyči. A strhnout výhru na domácí stranu měl v 82. minutě právě Vosecký, ale jeho střela zprava po zemi skončila za překonaným gólmanem jen těsně za zadní tyčí v autu. Jablonec se v závěru zápasu mohutně tlačil k brance soupeře ve snaze vsítit vítězný gól, ale hosté z Liberce dokázali tlaku odolat. A tak ke slovu přišly penaltové rozstřely a v nich byli jablonečtí úspěšnější.