Mozartova Česká liga U19 B, 27. kolo

1
2

FC Olympia Hradec Králové

K prvnímu brankovému ohrožení domácí branky došlo už ve třetí minutě, ale střela letěla těsně vedle pravé tyče mimo. Domácí odpověděli ve 12. minutě střelou Musílka nad branku. V 14. minutě Jáklovu pumelici po zemi z odraženého míče odrazili soupeři až na brankové čáře. Za čtyři minuty žlutě fauloval Bělina a Jablonec šel do deseti. Ve 21. minutě Láďa Horáček poslal míč zprava shora na spojnici hradecké branky. Na druhé straně ve 24. minutě Vajner chytil střelu Kabeláče mířící pod břevno. A vzápětí Urbánkovu střelu stejně úspěšně zneškodnil brankář hostí Linhart. Ve 27. minutě ve vápně fauloval Ráček a z nařízené penalty se nemýlil kapitán hosti Zapletal – 0:1. V další minutě po akci Ládi Horáčka levou stranou Musílkovu střelu gólman srazil na roh. V 32. minutě pronikl Bělina až k vápnu, kde byl faulován. Následný trestný kop Podzimka přes zeď gólman lapil.

V 54. minutě přesně mířenou střelu Běliny k pravé tyči gólman stačil chytit. V 65. minutě míč z rohového kopu z levé strany na zadní tyči poslal Štěpánek na malé vápno, kde ho Vojta Horáček hlavou usměrnil do sítě – 1:1. Jablonec získával stále větší herní převahu a na branku hostí se valil jeden útok za druhým, ale vstřelit gól se nedařilo. V 72. minutě akce Musílka a Vojty Horáčka skončila rohovým kopem. Poté opět rána Vojty Horáčka – teč a opět roh. A tak šel zápas do penalt. V nich Jablonec jednou zaváhal, hosté ne.