Vodranty Česká liga U19 B, 28. kolo

Čáslav

1
6

Poprvé zahrozil v 3. minutě Podzimek střelou hlavou po přihrávce z pravé strany, ale brankáře nepřekonal. Neujaly se ani dva trestné kopy Jákla v 7. minutě. Pak z převahy hostů přišly tři rohové kopy po sobě a z toho třetího pálil Musílek hlavou pod břevno, ale gólman Beran byl na místě. Ve 20. minutě prudce vypálil Tokár a střelu gólman jen srazil na roh. Ten z pravé strany rozehrál Jákl přímo do branky. Brankář míč sice odvrátil, ale jen k zadní tyči, kde ho Štěpánek napálil do sítě – 0:1. Na 2:0 po hosty zvýšil Musílek ve 34. minutě prudkou střelou z malého vápna po přesné přihrávce Ládi Horáčka zprava. Náznak domácích k zakončení přišel až v 35. minutě. Masopust však pálil nepřesně vedle. Ve 40. minutě Jákl přihrál na další gól, tentokrát zleva, a našel přesně Vojtu Horáčka a bylo to 0:3.

V 50. minutě už domácí Havrda mířil přesněji a Vajner střelu srazil na roh. Na druhé straně v 52. minutě vyslali na domácí branku střely oba Horáčkové, ale skóre se neměnilo. Měnilo se v 54. minutě a autorem čtvrté branky byl z trestného kopu po faulu na Tokára Vojta Horáček. Za tři minuty našel Ráček z levé strany dlouhým centrem přesně před brankou hlavu Musílka – 0:5. V 73. minutě domácí vstřelili čestný úspěch, když si Chábera z pravé strany navedl míč před branku a přesně ho umístil k tyči. V 79. minutě šel po žluté kartě mimo hřiště domácí Oliva a Jablonec hrál přesilovku. Tu využil v 85. minutě Musílek ke vstřelení svého třetího gólu po přihrávce Voseckého zprava.