UMT Heřmanice Česká liga U19 B, 30. kolo

FK Varnsdorf

3
1

Varnsdorf začal zápas aktivně a v 8. minutě střela Kramera byla sražena na roh. Stejný hráč za dvě minuty pálil z otočky a Mazánek střelu chytil. V 16. minutě unikl Záhorský a míč proletěl pod tělem padajícího Mazánka poprvé do sítě. Domácí pokračovali stále v celoplošném napadání a nedovolili jabloneckým kombinační rozehrávku. Ve 27. minutě pak centr z trestného kopu zleva Burda hlavou namířil na branku, ale Mazánek si se střelou poradil. Jablonec se k první možnosti dostal až téměř po půlhodině hry. Po rohovém kopu Matěje Javůrka z levé strany pálil ve vápně Štěpánek hlavou, ale gólman Vaňák míč lapil. Střelecký pokus Matěje Javůrka v 31. minutě si cestu do domácí branky nenašel stejně jako střela z trestného kopu Jákla ve 42. minutě.

V 50. minutě po dalším trestném kopu Matěje Javůrka z pravé strany Štěpánek opět hlavou mířil vedle. V 58. minutě Jablonec vyrovnal po jedné z mála pěkných akcí. Láďa Horáček vybojoval ve středu hřiště míč a postoupil s ním pravou stranou až k brankové čáře, odkud našel přesně nabíhajícího Musílka a bylo to 1:1. Očekávání postupné jablonecké převahy po tomto vyrovnání se nenaplnilo, i když blízko k otočení skóre měl v 62. minutě po centru Urbánka opět Musílek, ale tentokrát střílel mimo. Netrefil se ani v 65. minutě Matěj Javůrek dalekonosnou střelou, která jen těsně branku domácích přeletěla. Naopak domácím se vzápětí podařilo poslat míč za jabloneckou obranu, kterého se zmocnil Lisý a polovysokou střelou strhl vedení v zápase opět na svou stranu. Jablonec se ještě nevzpamatoval z tohoto gólu a domácí Kramer v 70. minutě přesnou střelou obloučkem do levého růžku zvýšil na 3:1. V 74. minutě z nadějného trestného kopu Podzimek napálil míč jen do zdi. Víc zajímavého se už na hřišti neudálo. Za zmínku stojí jen to, že v 83. minutě šel po žluté kartě ven Tokár, aby ho v další minutě následoval domácí Záhorský.