Mozartova Česká liga dorostu U19, 6. kolo

2
0

FK Ústí nad Labem

V úvodu zápasu měli domácí dvě možnosti. Ve 2. minutě Tokár vyslal vpravo Urbánka, jehož střelu gólman Němec chytil. V 6. minutě pak Velich se u levé tyče snažil míč poslat od sítě, ale Němec mu se štěstím rukou míč odrazil na roh. Na druhé straně v 10. minutě vyslal prudkou střelu z dálky po zemi Pivoňka, ale Vajner byl na místě. Za pět minut zase pálil prudce, ale vedle, Růžička. Ve 20. minutě Kinčlovu tečovanou střelu Němec lapil. Ve 32. minutě Urbánek zprava posunul míč Velichovi, který střelou po zemi k zadní tyči skóre zápasu otevřel.

V prvních deseti minutách druhého poločasu jablonečtí soupeře zamkli na jeho polovině. Ve 47. minutě Urbánkova střela s tečí branku těsně minula. V 50. minutě Kinčl nacentroval míč do vápna, kde Velich hlavou zamířil na branku, ale gólman v tísni ještě stačil míč vytěsnit na roh. V 52. minutě po faulu na pronikajícího Kinčla míč z odraženého trestného kopu získal Podzimek a z levého úhlu napálil míč do brankáře a znovu odražený míč tentokrát Tokár napálil rovněž do gólmana. V 59. minutě by ve vápně nedovoleně sražen Urbánek a z nařízené penalty Podzimek zvýšil na 2:0. V 60. minutě měli ústečtí možnost z trestného kopu, ale Vajner si střelou Hudce přes zeď bezpečně poradil. Pak v 63. minutě střela Smutného po zemi z pravé strany skončila za zadní tyčí v autu. Závěr zápasu ale patřil domácím. V 75. minutě prudce z dálky vypálil Pour a míč jen těsně branku minul. V 87. minutě Velich přihrál po zemi míč do vápna Podzimkovi, ale ten v pádu poslal míč těsně vedle. Dvě minuty před konce se Velich neprosadil v souboji s gólmanem, který jeho záměr vystihl.