stadion Na Litavce Česká liga žáků, 6. kolo

1.FK Příbram

3
3

Úvod utkání byl z naší strany velmi sympatický, ale kdo první udeřil byli domácí. Po zbytečném faulu jsme domácím umožnili zahrávat standardní situaci, které se ujmul příbramský Deml, který dobře zahrál míč do naší šestnáctky, kde osamocený Macek ve 3. minutě hlavou zaskočil naši obranu společně s naším brankářem Vorlem 1:0. Ve 12. minutě přišlo vyrovnání, o které se postaral Finnimore, který zakončoval odražený míč hlavo do sítě 1:1. Za tohoto stavu se nám vůbec nedařila kvalitní rozehrávka od našich stoperů a po jedné ze ztrát toho Příbram využila a tvrdě nás potrestala 2:1. Opět jme to byli my, kdo musel skóre dotahovat a povedlo se nám to ve 30. minutě, kdy Finnimore udržel v těžké situaci míč na kopačkách posunul míč na Gašiho, který krásnou přihrávkou vybídnul Weraniho, který zakončil přesně k tyči 2:2. Po této vyrovnávací brance jsme to byli právě my, kteří byli jistější na míči a byli nebezpečnější, než soupeř. V prvním poločase nám chyběla lepší součinnost a mezihra našeho středu pole a vázla nám kvalitní rozehrávka od našich stoperů. Tyto faktory jsme museli do druhého poločasu razantně zlepšit. Na začátku druhého poločasu jsme opět během tří minut inkasovali a soupeř nám zase o jednu branku odskočil a šel do vedení 3:2. Vyrovnání přišlo dvě minuty před koncem utkání, kdy krásný balón do vápna poslal kapitán Kubín, který našel před hranicí malého vápna Weraniho, který míč přesně uklidil do domácí svatyně 3:3. Po konečném hvizdu rozhodčího následovaly pokutové kopy, ve kterých jsme byli úspěšnější a zvítězili v poměru 3:5. Vzhledem k průběhu utkání, obrazu naší hry a k velkému množství šancí, které si naši kluci vypracovali jsme si měli odvést plný počet bodů. Utkání se bohužel pro nás vyvíjelo úplně jinak, a nakonec si dvou bodů ohromně ceníme. Teď v sobotu 21.9. od 10:00 nás čeká v domácích podmínkách první tým tabulky SK Slavia Praha. Přijďte nás podpořit, budeme to potřebovat.