Stáhněte si zápasový bulletin 6. kola SYNOT ligy

FK Jablonec AC Sparta Praha
Synot liga, 6. kolo ne 13. 9. 2015, 15:00

Šlágrem 6. kola SYNOT ligy je utkání mezi FK Jablonec a AC Sparta Praha u nás na Střelnici. Utkání začíná v 15 hodin a vy si můžete již nyní stáhnout zápasový program dnešního zápasu.

Na našeho nedělního soupeře si posvítil asistent trenéra Jiří Chytrý, který by chtěl s celým týmem získat skalp letenského týmu. Trenér Sparty Zdeněk Ščasný však nepřijede odevzdaný a cílem pro Spartu je zisk tří bodů.

V obsáhlém rozhovoru jsme vyzpovídali dalšího nováčka v dresu Jablonce Michala Trávníka, který se také před dvěma týdny zapojil do kvalifikačních zápasů reprezentace do 21 let jako zástupce kapitána.

Ohlédneme se a uplynulými zápasy A týmu doma s Libercem a v Brně v podrobném statistickém rozboru. Chybět samozřejmě nemůže reportáž z domácího utkání play-off Evropské ligy proti Ajaxu Amsterdam.

Dále se můžete těšit na soupisky obou družstev nebo výsledky ligového dorostu a juniorů a spoustu dalšího.

Jablonecký gól 6. kola si můžete stáhnout ZDE, k dostání bude také zdarma u vstupu na stadion.

Můžete si také prohlédnout obsah bulletinu prostřednictvím služby ISSUU.

Author Martin Bergman