Tomáš Wágner
85’
76’
David Lafata

Oproti předchozím utkáním přichystal trenér Šilhavý několik změn v sestavě. Na hrotu útoku se představil Standa Tecl a na místo bývalého levého obránce Filipa Nováka se přesunul ruský bek Karavaev. Pravou stranu obrany měl na starosti Španěl Romera.

Již v 16. minutě se do nadějné šance dostal Greguš. Jeho hlavička tečovaná Teclem udělala Bičíkovi veliké starosti, ale gólem neskončila.

Ve sparťanské obraně se brzy začaly objevovat skulinky. Několikrát se do náznaku šance hnal Mingazov, ale brankář Bičík si jeho akce dokázal vždy pohlídat. Nejprve včas vyběhl a odkopl míč do autu. Poté vyškrábl jeho centr, který již směřoval na osamoceného Tecla.

Druhý poločas začal Jablonec znovu aktivně. Po přihrávce Pospíšila se dostal k hlavičce Tecl, ale trefil pouze spojnici břevna a tyče.

V 56. minutě se na druhé straně blýskl Vlasta Hrubý, který vychytal Jiráčka.O 20 minut později se už Sparta prosadila. Ex-jablonecký kanonýr Lafata si naskočil na centr Dočkala a zavěsil míč do levého horního rohu branky.

Z domácích hráčů byla vidět chuť vyrovnat. K pěkné hlavičce se dostal Karavaev, ale Bičík jeho pokus lapil.

V 83. minutě se po pěkné akci a hlavičce Wágnera dostal do pokutového území Crnkić. Zastavit ho dokázal až Matěj Hybš, ale pouze za cenu faulu. Rozhodčí nezaváhal a odpískal pokutový kop. K němu se postavil Tomáš Wágner a s přehledem srovnal na 1:1.

V nastavení zahrozila ještě Sparta. Ke hlavičce se dostal obránce Costa, ale Hrubý jeho prudkou střelu bravurně vytáhl na roh. O několik vteřin později odpískal hlavní sudí konec šlágru 6. kola SYNOT ligy.