Z hokeje na fotbal pouze za 30 Kč

FK Jablonec FC Zlín
Synot liga, 23. kolo so 2. 4. 2016, 17:00

Jablonečtí hokejisté bojují o historický postup do první hokejové ligy. Doražte je v pátek podpořit a získejte díky vstupence slevu na sobotní fotbal na Střelnici.

HC Vlci Jablonec bojují ve tříčlenné skupině s HC KOHOUTI Tábor a HC Frýdek-Místek. Vítězný celek přímo postupuje do vyšší soutěže.

Nejbližší domácí zápasy kvalifikace:

• Jablonec vs. Frýdek-Místek, pátek 1. 4. 2016 od 18:00
  • Jablonec vs. Tábor, pondělí 4. 4. 2016 od 18:00

Více informací na webu Vlků.

Naše hokejisty podporují i jablonecké fotbalistky, které vyrazí před pátečním duelem symbolicky na pochod městem!

Sleva na fotbal - vstupenky za 30 Kč

Zafanděte i vy jabloneckým hokejistům tento pátek na zimním stadionu. Se ZAKOUPENOU vstupenkou ze zápasu proti Frýdku-Místku můžete jít v sobotu na utkání SYNOT ligy proti Zlínu pouze za 30 Kč. Zlevněné vstupenky za 30 korun získáte pouze na hlavní pokladně Střelnice v den utkání na základě předložení lístku z pátečního hokeje. Akce platí pouze pro tribuny A (východ) a C (jih).

Author Svatopluk Smysl