říjen

Hráče na Slavii doprovázeli fanklubisti

Na utkání se Slavií mělo 23 členů našich dětských fanklubů příležitost poznat jablonecké fotbalisty na vlastní kůži. Mladí fanoušci nastoupili s hráči na travník stadionu Střelnice.

Členové fanklubů JUNIOR a MINI se museli nejdříve zúčastnit soutěže na klubovém webu a správně odpovědět na několik otázek o klubu, o našem městě a o Jizerských horách.

Výherci nakonec v sobotu nastoupili před zraky fanoušků na stadionu a televizních kamer společně s hráči Jablonce a Slavie na hrací plochu před startem utkání SYNOT ligy.

Na chvíli zažili atmosféru zápasu přímo z plochy a dostali se na dosah svých oblíbenců a vzorů.

Jako dárek ještě všichni dostali na památku zelená trička Díky, táto a podepsaný plakát od hráčů klubu.

Chceš taky dostat dárky a získat mnoho výhod?

Staň se členem dětského fanklubu! Roční členství stojí pouze 300 Kč a k němu dostaneš i kartu pro vstup na všechna utkání FK Jablonec. Jako člen navíc získáš mnoho dárků a výhod (např. deníček, penál, tašku na boty a mnoho dalšího). Více informací o fanklubech najdeš v sekci Fanoušci. Členství je možné zakoupit na sekretariátu klubu v úředních hodinách.