Utkání se Slováckem v hasičském stylu

Blíží se druhý ročník projektu Jablonec hasičům. Na návštěvníky sobotního zápasu SYNOT ligy čeká mnoho překvapení včetně speciálního hasičského programu.

Zábavný program utkání bude stát i tentokrát opravdu za to! Na své si určitě přijdou hasiči i fotbaloví fanoušci (mladí i dospělí).

Ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem Libereckého kraje proběhne celá akce od 15:30 v prostoru za hlavní tribunou A. Utkání SYNOT ligy mezi Jabloncem a Slováckem začíná na Střelnici v 17:00.

Hasičský program

• Ukázka hasičské techniky a vybavení
  • Výstava veteránského hasičského vozu Praga L z roku 1918
  • Modelový zásah dětských hasičů
  • Prezentace a stan Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje
  • Hasičské a fotbalové soutěže

Hasičské suvenýry

V našem fanshopu připravujeme několik nových produktů s hasičskou tématikou - přilby, placky a tleskátka.

V případě, že si na utkání koupíte vstupenku, dostanete na památku hezkou placku projektu a přispějete na dobrou věc. Deset korun z každé vstupenky bude putovat přímo hasičům v regionu. Více o akci ZDE.

Slavnostní ceremoniály a poděkování

Při nástupu na hrací plochu přivítají hráče vlajkonoši z řad hasičů a v poločase proběhne na trávníku poděkování hasičům za jejich nasazení a práci pro komunitu.

Tradiční doprovodný program

Ani tentokrát nebude chybět naše fotbalová fanzóna, skákací hrad, konzole XBOX, milé hostesky, bulletin zdarma a roznos piva až na tribunu.

Není třeba více váhat. Doražte v sobotu na Střelnici na speciální hasičsko-fotbalovou podívanou.

Více o návštěvě hráčů na hasičské stanici.

Více o hrdinech z řad hasičů.

Více o prodeji vstupenek na utkání a charitativní akci.

Jablonec hasičům 2015

Author Svatopluk Smysl