Objednávejte na Vánoce až do 16. prosince

Před Vánoci pro vás máme mnoho lákadel, ale i věcí, které by mohly potěšit vaše blízké pod vánočním stromečkem. Podívejte se, jaké jsou výhodné nabídky ve fanshopu a na eshopu.

V našem novém klubovém eshopu můžete vánoční dárky pořídit při objednávkách až do 16. prosince 2015, kdy můžeme garantovat doručení Českou poštou až k vám domů. Veškeré zboží můžete zakoupit také v našem fanshopu na Střelnici.

A co si všechno můžete pořídit?

V nabídce máme velmi výhodné vánoční balíčky, díky kterým nejen ušetříte třetinu peněz, ale hlavně uděláte radost sobě a svým blízkým. Nově máme také slevu 50% na adventní kalendář FK Jablonec! Kompletní nabídku vánočních balíčku najdete v eshopu kliknutím na obrázek níže.

Co dalšího ve fanshopu najdete?

DVD 70 LET

Obsahuje:

• Dokumentární film o délce 48 min.
  • Historické etapy od roku 1945 až po současnosti
  • Největší úspěchy klubu
  • Zpovědi a příběhy 28 osobností FK Jablonec
  • Záběry z ligy i evropských pohárů
  • Celkem 23 bonusových videí

CENA: 350 Kč

Publikace 70 LET

Jak publikace vypadá?

• Má celkem 100 stran
  • Historie a zajímavosti od roku 1945
  • Statistiky ze samostatné české ligy
  • 14 unikátních rozhovorů
  • Výběry top hráčů, brankářů a trenérů i cizinců
  • Rekapitulace účastí v evropských pohárech
  • A mnoho dalšího

CENA: 250 Kč

Plyšová sovička Jizerka

Nového maskota sovičku Jizerku již znáte! Nyní ji máme i v našem eshopu pro děti jako plyšáka. FK Jablonec věnuje 100 Kč z ceny na ochranu Jizerek.

CENA: 399 Kč

<#buttonLong>NAKUPOVAT<#/buttonLong>

Přejeme příjemné nakupování a šťastný výběr dárku pro vaše blízké! Váš FK Jablonec

Author Martin Bergman