Trenéra štvaly v Karviné zahozené šance

MFK Karviná FK Jablonec
HET liga, 14. kolo ne 19. 11. 2017, 15:00

Porážka a zahozené šance mrzely jabloneckého kouče Zdeňka Kluckého po prohraném utkání v Karviné.

Nový domácí kouč Lubomír Vlk měl z obratu a konečného vítězství svého týmu velkou radost. „Je to pro nás strašně důležité vítězství. Byli jsme v těžké situaci a ani dnešní výhra se nerodila snadno. Po dlouhé době jsme otočili nepříznivý výsledek. Je pravda, že si soupeř vytvořil šance, úplně ideální to z naší strany v obraně určitě nebylo. Za vítězství jsme velmi rádi a je pro nás velmi cenné. Kluci ukázali že mají morál. Vyválčili tři body,“ přiznal nový kouč, který musel o poločase pořádně probudit své svěřence.

Trenér Jablonce Zdeněk Klucký žehral na neproměněné šance svého týmu. „Zápas jsme měli dobře rozehraný, vedli jsme, ačkoliv byl poločas poměrně vyrovnaný. O poločase jsme se připravovali, že domácí vyvinou větší aktivitu, a to se také potvrdilo. Zápas se lámal kolem 60. minuty, my jsme nedali své šance. Jovović šel sám na gólmana a ani Mihálik svou šanci neproměnil. Naopak jsme u prvního gólu špatně odkopli, při druhé trefě to hráč skvěle trefil z šestnáctky do šibenice. Prohráli jsme, protože soupeř byl lepší v zakončení,“ konstatoval jablonecký trenér, kterého domácí tým ani při změně trenéra příliš nepřekvapil. „Neřekl bych, že nás něčím překvapili. Byli jsme připravení, že budou hrát dlouhé balony na Wágnera. Neproměnili jsme hodně velké šance, a to mě mrzí,“ zakončil hodnocení trenér Jablonce.