Utkání by více slušela remíza, uvedl Klucký

FK Teplice FK Jablonec
ePojisteni.cz liga, 15. kolo so 26. 11. 2016, 18:15

Nešťastná branka rozhodla o naší porážce na teplických Stínadlech. Trenér Klucký také po zápase přiznal, že by utkání nakonec více slušela remíza.

Domácí trenér Daniel Šmejkal byl po posledním domácím utkání maximálně spokojen. „Jsem rád, že jsme to utkání zvládli s tříbodovým ziskem, nerodilo se to ale vůbec lehce. Měli jsme tam tři čtyři zajímavé situace, ale do poločasu nebyla naše hra úplně ideální. Po vystřídání jsme se začali zvedat, dali jsme šťastný gól a utkání pak dovedli do vítězného konce,“ konstatoval domácí kouč, který upadl při oslavě jediného gólu utkání. „Praštil jsem se hodně, spadl jsem při oslavě gólu,“ popisoval už s úsměvem historku trenér Teplic.

Jablonecký kouč Zdeněk Klucký byl po jednogólové nešťastné porážce v Teplicích zklamaný. „Bylo to bojovné utkání. Hrálo se více ve středu hřiště než před oběma brankami. Ani jedno mužstvo si nedokázalo vytvořit moc šancí. My jsme měli šanci Bazalem v první půli, soupeř nám dal v druhé půli bohužel šťastného tečovaného góla. Dle mého by více utkání slušela remíza. Teplice už podobně tečovaným gólem vyhrály i v minulém kole na Bohemians, a mají z těchto dvou zápasů rázem šest bodů,“ uvedl po zápase jablonecký lodivod.