Rozhovory po vítězství nad Spartou

Pozápasová radost z vítězství nad Spartou Praha panovala jak mezi fanoušky, tak mezi hráči. Vítězství hodnotí útočník Mihálik a svůj postřeh přidává také bývalý ředitel klubu Jiří Džmura.

Rozhovor

Byli jsme efektivnější, těšilo kouče Kluckého

Kouč Zdeněk Klucký dovedl Jablonec k dalšímu domácímu vítězství. V nedělním zápase byl jeho tým efektivnější než soupeř a i proto zůstaly všechny důležité body na Střelnici.

Jablonec se raduje z výhry 3:1 nad Spartou

Jablonečtí fotbalisté si vyšlápli na favorizovanou Spartu. Po šesti letech si tak užívají sladký pocit vítězství na jablonecké Střelnici zdolali úřadujícího vícemistra 3:1!

Kotrba: Vrátíme mládež blíž k Jablonci

Po ligovém A týmu odstartovala do jarní části sezóny také jablonecká juniorka. Po změnách v zimní pauze ji povede nový trenér Jiří Kotrba, který zároveň plní roli šéfa celé mládeže FK Jablonec.

Martin Pospíšil prodloužil o jeden rok

Ofenzivní záložník Martin Pospíšil se upsal Jablonci na další rok. V týdnu před důležitým domácím utkáním proti Spartě prodloužil smlouvu do 30. června 2018.

Jablonec
4.3.2017 | 15:00
Střelnice
ePojisteni.cz liga
Bohemians 1905
ZVRPB

Novinky A týmu

Střelnice otevírá brány, hostí Spartu Praha!

Haldy sněhu z jablonecké Střelnice jsou definitivně pryč a náš pažit je připraven pro první domácí zápas roku 2017. Hned na úvod jara se v Jablonci představí atraktivní soupeř AC Sparta Praha.

Rychlé zprávy

Proti Jihlavě v neděli

Utkání 21. kola ePojisteni.cz ligy proti FC Vysočina Jihlava sehrajeme na Střelnici v NEDĚLI 19. března 2017 od 15 hodin.

Lyžování s Jizerkou ZRUŠENO!

Čtvrteční akce pro fanoušky ve SKI Areálu Severák v Hraběticích musela být vzhledem k nepříznivému počasí zrušena.

Na Dukle v sobotu

Zápas 20. kola ePojisteni.cz ligy sehrajeme na Dukle v sobotu 11. března od 15 hodin.

Juniorka vyhrála generálku

V posledním přípravném utkání před jarním startem vyhrála jablonecká juniorka 1:0 v Dobrovici. Jediný gól v zápase vstřelil těsně před pauzou Adam Houser.

Tisková konference před jarem

Tradiční předsezónní tiskovka před startem jara 2017 se na Střelnici uskuteční ve čtvrtek 16. února od 12:15 hodin. Můžete se těšit na online video přenos na facebooku i zde na webu.

Jarní zápasy doplněny

Na klubový web byly doplněny všechny termíny zápasů juniorky a mládežnických mužstev pro jarní část sezóny.

Generálka ve Vlašimi

Poslední přípravu před ligou proti FC Sellie&Bellot Vlašim sehrajeme namísto v Nymburce přímo v areálu soupeře na umělce ve Vlašimi. Termín sobota 11. února od 14 hodin zůstává nezměněn.

Bohemka přijede v sobotu

Vedení soutěže upřesnilo termín 19.kolo ePojisteni.cz ligy - zápas proti FC Bohemians 1905 se na Střelnici uskuteční v sobotu 4. března od 15 hodin.

Ve finále s Rijekou

HNK Rijeka vyhrála i svůj druhý zápas v Portugalsku a jako vítěz skupiny bude naším soupeřem ve finále turnaje Atlantic Cup. Termín a čas zápasu oznámí pořadatelé ještě dnes.

Lárusson s týmem nepokračuje

Islandský křídelní hráč Sigurdur Egill Lárusson neuspěl v Jablonci na testech a v sobotu 4. února večer opustí náš tým a odletí z Portugalska na další sraz reprezentace.

Fotoalba