V Neratovicích jsme porazili Tatran Prešov 3:0!

Na stadionu v Neratovicích jsme sehráli přípravné utkání s nováčkem slovenské první ligy 1.FC Tatran Prešov. Po devadesáti minutách svítilo na ukazateli skóre 3:0 v náš prospěch!

Trenéři juniorky se ohlížejí za pátým místem

Jablonečtí junioři obsadili v posledním ročníku Juniorské ligy velmi dobré páté místo. Jak jsou trenéři Pavel Drsek a Zdeněk Klucký spokojeni s konečným umístěním a jednotlivými hráči?

Detaily ke vstupenkám na sezónu 2016/17

S předstihem přinášíme bližší informace k nastavení vstupenek pro nadcházející soutěžní ročník 2016/2017. Týká se to jak permanentek na celou sezónu tak i jednorázových vstupenek na zápasy.

Letní příprava bude doma i v Rakousku

AKTUALIZOVÁNO 14.6.2016 - Letní příprava bude letos natažená do sedmi týdnů a liga startuje až na samém konci července. Do té doby sehrají svěřenci trenéra Frťaly až devět přípravných střetnutí.

Stáhněte si tapetu s ligovým kalendářem

Mějte nové ligové rozlosování vždy po ruce na svém počítači nebo tabletu. Stáhněte si naši tapetu, kde máte přehledně zobrazené zápasy celého ligového ročníku.

Rychlé zprávy

Volné permice od 20. června

Permanentky s označením "KARTA" nebo "GRATIS" si můžete vyměňovat na příští sezónu již od 20. června na Sekretariátu klubu každý všední den v čase 9:00 až 15:00 hodin. Více o prodeji permanentek .zde

U16 v baráži proti Táborsku

Mladší dorostenci se o setrvání v nejvyšší soutěži střetnou v baráži s týmem FC MAS Táborsko. První utkání v Táboře bude sehráno ve středu 15. června od 18 hodin. Odveta se hraje v sobotu 18.6. od 11:00 hodin na hřišti v Mozartově ulici ve Mšeně.

Prvním soupeřem Neugersdorf

Německý účastník 4. nejvyšší soutěže FC Oberlausitz bude prvním soupeřem našeho týmu v letní přípravě. Celý plán najdete v aktuální podobě zde.

Rozdělení do busů

Rozdělení jmen do autobusů pro zájezd na finále MOL Cupu i další důležité informace naleznete zde.

Trávník na repre U21

Tvořivý záložník nechybí v nominaci reprezentace pro herní pobyt v rakouském Kaprunu, který se uskuteční v termínu 18. - 24.5.2016.

4. května fanshop jen do tří

Kamenný fanshop na Střelnici bude příští středu 4. května otevřen z technických důvodů výjimečně pouze do 15:00 hodin. Všem fanouškům se omlouváme a připomínáme možnost objednat zboží online v našem eshopu.

Svítek slaví 70

Bývalý dlouholetý šéf jablonecké mládeže Vladimír Svítek, který vedl mládežnický úsek našeho klubu dvě desetiletí, dnes slaví 70 let. Celý klub mu ještě jednou děkuje a přeje hodně zdraví a radosti do dalších let!

Trenérská rošáda u mládeže

U juniorky a nejstarších dorosteneckých výběrů došlo k přesunům na trenérských postech. Bližší informace v článku zde.

Proti Teplicím v neděli!

Zápas 28.kola proti Teplicím sehrajeme na Střelnici v neděli 8. května od 16:00 hodin. Vedení ligy zároveň oznámilo termíny posledních dvou kol, které se odehrají v jednotný čas. V Plzni budeme hrát ve středu 11.5. od 18:15 hod. a v posledním kole přivítáme Příbram na Střelnici v sobotu 14.5. od 15:30 hod.

Odveta na Letné ve středu

Odvetný semifinálový duel poháru MOL Cup se Spartou se bude hrát na Letné ve středu 4. května 2016 od 17:30 hodin.

Fotoalba