Před pauzou na pažit vedoucího Zlína

Před další reprezentační přestávkou zajíždí Jablonec na pažit zatím největšího překvapení letošního ligového ročníku. Fotbalový Zlín vede prvoligovou tabulku a první říjnovou sobotu poměří síly právě...

Valná hromada schválila nové představenstvo

André Leonardus Kruf se stal v pátek novým Předsedou představenstva společnosti Fotbalový Klub Jablonec, a.s. a zároveň byl jmenován do nejvyšší klubové funkce prezidenta klubu.

Mládež

Turnaj Frankfurt n. M. r. 2008

Žáci ročníku 2008 skvěle reprezentovali na kvalitně obsazeném mezinárodním turnaji v německém Frankfurtu.

Město ocenilo FK Jablonec

Na pátečním Galavečeru u příležitosti 150. výročí města Jablonec nad Nisou převzal fotbalový klub medaili GRATIAS TIBI AGO za dlouholeté vytváření pozitivního obrazu města v oblasti sportu.

Mládež

Nábor si užilo přes třicet dětí!

Více než třicet chlapců a děvčat ve věku 4 až 7 let se v úterní odpoledne mohlo proběhnout po hlavním hřišti na stadionu Střelnice.

FASTAV Zlín
1.10.2016 | 17:00
Zlín
ePojisteni.cz liga
Jablonec
ZVRPB

Novinky A týmu

Herně lepší, ale chybí výsledky, shodují se hráči

Zlepšený herní projev v páteční předehrávce proti Mladé Boleslavi na body nestačil. Utkání hodnotí skvěle chytající brankář Vlastimil Hrubý a zaskakující stoper Vojtěch Kubista.

Rychlé zprávy

Michal Trávník v repre U21

Jablonecký záložník Michal Trávník byl nominován k závěrečnému zápasu kvalifikace reprezentace do 21 let o postup na EURO. Národní tým sehraje utkání proti Moldávii 7. října 2016 od 18 hodin ve Znojmu.

Proti Brnu v sobotu od pěti

Zápas desátého ligového kola proti FC Zbrojovka Brno se odehraje v již tradiční čas - v sobotu 15. října od 17 hodin.

Pohár až v říjnu

Zápas 3.kola MOL Cupu v Králově Dvoře se uskuteční až v říjnu. S ohledem na program utkání obou mužstev je pravděpodobným termínem až úterý 11.října. Termín ještě musí oficiálně potvrdit vedení soutěže.

Ve Zlíně v sobotu

Termín zápasu 9.kola, který náš tým čeká ve Zlíně, byl určen na sobotu 1. října od 17 hodin.

S Boleslaví už v pátek!

Zápas osmého kola ePojisteni.cz ligy proti Mladé Boleslavi bude na programu už v pátek 23. září. Na Střelnici se bude hrát večer od 20:15 hodin.

V Jihlavě v sobotu večer

Zápas sedmého kola ePojisteni.cz ligy na hřišti Jihlavy sehrajeme v sobotu 17. září od 19:15 hodin. Zápas bude vysílat přímým přenosem stanice ČT Sport.

Martin Pospíšil v reprezentaci

Záložník Martin Pospíšil ve středu 31. srpna narychlo opustil ráno Střelnici a zamířil na sraz národního týmu. Trenér Karel Jarolím ho dodatečně povolal za zraněného Tomáše Hořavu. Hodně štěstí, Pospa! Více info ZDE.

Proti Dukle výjimečně v neděli

Zápas šestého kola ePojisteni.cz ligy proti Dukle Praha sehrajeme na Střelnici kvůli sobotním atletickým závodům v neděli 11.září 2016 od 17 hodin.

Juniorka proti Bohemce už v 11

Kvůli internetovému přenosu byl změněn čas výkopu zápasu 5.kola Juniorské ligy proti Bohemians. V pondělí 29.8.2016 budeme hrát v Břízkách už od 11 hodin.

Juniorka znovu od tří

Výkop utkání 4.kola Juniorské ligy proti Spartě Praha byl posunutý na 15:00 hodin. Zápas sehraje naše juniorka v Břízkách v pondělí 22. srpna.

Fotoalba