Permanentky stále v prodeji

Liga začíná už příští sobotu a prodej permanentních vstupenek je v plném proudu!

Rozhovor

Wágner: Generálka dobrá, ale nepřeceňujeme jí

V generálce na nový ročník nejvyšší fotbalové soutěže přispěl jablonecký útočník Tomáš Wágner dvěma góly k vítězství 7:0 nad Pískem. Jablonecký forward nebyl daleko ani od hattricku.

Jablonec ve vítězné generálce smetl Písek

Jablonečtí fotbalisté mají za sebou povedenou generálku na podzimní ligové boje. Konto třetiligového Písku zatížili sedmi góly a vyhlížejí start nové sezony.

Ruda Svoboda slaví 70 let!

Člen klubu legend a jablonecký patriot Ruda "Houba" Svoboda dnes slaví 70 let. Za celý klub přejeme hodně zdraví a úsměvu na rtech!

Nový dres je na světě!

V předvečer týmového focení představujeme zbrusu nový domácí zápasový dres pro sezónu 2016/17. Celozelený dres NIKE je v mnoha směrech unikátní a přináší několik průlomových prvků.

Jablonec
30.7.2016 | 17:00
Střelnice
Česká liga
Karviná

Novinky A týmu

Do sezóny s novými čísly

V zápase proti Písku dnes představí naši hráči nové zelené dresy. Někteří z nich přistoupili pro sezónu 2016/17 ke změně čísel.

Rychlé zprávy

Prodej vstupenek na Karvinou

Předprodej vstupenek na zápas prvního kola proti nováčkovi z Karviné (30.7. od 17 hod.) byl zahájen. Vstupenky si můžete pořídit z pohodlí domova online.

S Hradcem v sobotu

Druhé ligové kolo proti FC Hradec Králové sehrajeme v sobotu 6. srpna 2016 od 17 hodin. POZOR - zápas se odehraje na stadionu v Mladé Boleslavi.

Landfeld a Hušek v repre U17

Nově tvořený národní tým do 17 let pod vedením Václava Kotala čeká mezinárodní turnaj TELKI Cup v Maďarsku. V širší nominaci nechybějí dva hráči jabloneckého dorostu Jan Landfeld a Lukáš Hušek. Reprezentační sraz začíná 26. července a o dva dny později dojde k zúžení kádru.

Na Everton jen s povolením!

V případě, že chcete navštívit zápas s Everton F.C. nebo víte o někom, kdo se chystá, informujte nás prosím předem - pokyny na konci článku. Textový on-line přenos sledujte od 14:00 ZDE

Úprava u prodeje permanentek!

Z technických důvodů dochází k úpravě otevírací doby prodeje permanentek na sezónu 2016/17. Aktuální informace najdete na konci článku.

První zápas v sobotu v 17

Ligovou sezónu 2016/17 odstartujeme prvním kolem na Střelnici proti MFK Karviná. Hrát se bude v sobotu 30.7.2016 s výkopem v 17 hodin.

Volné permice od 20. června

Permanentky s označením "KARTA" nebo "GRATIS" si můžete vyměňovat na příští sezónu již od 20. června na Sekretariátu klubu každý všední den v čase 9:00 až 15:00 hodin. Více o prodeji permanentek .zde

U16 v baráži proti Táborsku

Mladší dorostenci se o setrvání v nejvyšší soutěži střetnou v baráži s týmem FC MAS Táborsko. První utkání v Táboře bude sehráno ve středu 15. června od 18 hodin. Odveta se hraje v sobotu 18.6. od 11:00 hodin na hřišti v Mozartově ulici ve Mšeně.

Prvním soupeřem Neugersdorf

Německý účastník 4. nejvyšší soutěže FC Oberlausitz bude prvním soupeřem našeho týmu v letní přípravě. Celý plán najdete v aktuální podobě zde.

Rozdělení do busů

Rozdělení jmen do autobusů pro zájezd na finále MOL Cupu i další důležité informace naleznete zde.

Fotoalba