Rozhovor

Trenéra štvaly v Karviné zahozené šance

Porážka a zahozené šance mrzely jabloneckého kouče Zdeňka Kluckého po prohraném utkání v Karviné.

Jablonec neudržel vedení v Karviné a padl

Naši fotbalisté neudrželi slibné poločasové vedení v Karviné. Domácí po změně stran otočili góly Panáka a Kalabišky na 2:1 a radují se už pod novým trenérem z třetí výhry v sezoně.

Lvíčata drží naději na postup na EURO

Druhé kvalifikační utkání v této reprezentační přestávce národní tým do 21 let také zvládl. Na půdě Moldavska zvítězil jako před dvěma lety 3:1. Ondřej Mihálik odehrál celé utkání.

Mládež

Dorost U19 ukončil čekání na tři body!

Starší dorost U19 v České lize naplno bodoval po čtyřech remízách v řadě. Na půdě Pardubic vyhrál 1:0 gólem z druhého poločasu.

Páteční duel s Varnsdorfem byl zrušen

Nakonec zůstaneme bez přípravného zápasu v této reprezentační přestávce. FK Varnsdorf byl nucen páteční utkání zrušit!

Jablonec
27.11.2017 | 17:30
Střelnice
HET liga 2017/2018
Slavia
ZVRPB

Novinky A týmu

Karviná vyměnila před naším duelem kouče

Poslední reprezentační pauza letošního roku je za námi, HET liga má před zimním spánkem na programu poslední tři podzimní kola. Náš Jablonec se v neděli představí po nejdelší možné cestě v Karviné.

Rychlé zprávy

Juniorka s Příbramí na UMT

Junioři FK Jablonec odehrají své utkání proti Příbrami v pondělí 6. listopadu od 14 hodin na UMT MOZARTOVA!

Juniorka se Slavií na UMT

Juniorka odehraje dnešní utkání Juniorské ligy proti Slavii Praha na UMT Mozartova. V Břízkách je nezpůsobilý terén. Čas výkopu se nemění, hraje se 23. 10. ve 14 hodin.

Kopeme za fotbal na Střelnici

V pátek 6. října odehrajeme na Střelnici od 15 hodin modelové utkání v rámci projektu Kopeme za fotbal od Gambrinusu. Naši hráči mají tento zápas v rámci odpoledního tréninku. Našim soupeřem je účastník III. třídy Pardubicka SK Tuněchody.

Junioři na UMT Mozartova

Utkání 9. kola Juniorské ligy proti Bohemians Praha 1905 se kvůli nezpůsobilé hrací ploše v Břízkách odehraje na UMT Mozartova. Výkop zápasu zůstává nezměněný, zápas začíná ve 14 hodin.

Adam Houser na hostování

Na konci podzimních přestupů jsme dokončili půlroční hostování Adama Housera z juniorky do Jiskry Mšeno. Adam bude mít možnost získat více herní praxe v dospělém fotbale. Ať se ti daří!

Změna výkopu 7. kola juniorů

Utkání 7. kola Juniorské ligy má posunutý začátek zápasu. Oproti původním 14 hodinám je výkop posunutý na pondělí 11. září v 15 hodin v Břízkách.

Problémy s SMS sestavou

Omlouváme se za technické problémy při doručování SMS sestavy pro naše permanentkáře. Ne všem zpráva přišla. Děkujeme za pochopení. Váš FK Jablonec

Vstupenky na Duklu a Zlín

Následující dvě ligová kola odehrajeme v domácím prostředí na Střelnici. V online prodeji jsou nejen vstupenky na souboj s Duklou Praha (Neděle 20. 8. v 17.00), ale také na následující utkání se Zlínem (neděle 27. 8. v 16.00). Vstupenky můžete kupovat zde.

Omezení prodeje permanentek

V den utkání s Viktorií Plzeň v rámci 2. kola HET ligy nebude z technických důvodů umožněn prodej sezónních permanentek. V prodeji budou pouze vstupenky na aktuální zápas. Od pondělí pak opět poběží standardní prodej na sekretariátu klubu od 7 do 15 hodin. Děkujeme za pochopení.

Tiskovka v úterý ve 13 hodin

Tradiční předsezónní tisková konference před startem nového ligového ročníku se uskuteční v úterý 25. července od 13 hodin na Střelnici.

Fotoalba