Zápas s Hradcem Králové je odložen!

Páteční utkání proti Hradci Králové bylo pro kalamitní stav v celém regionu odloženo na jaro 2017. O přesném termínu bude teprve rozhodnuto.

Jablonec se opět zúčastní turnaje Atlantic Cup

V rámci zimní přípravy před jarní částí ePojisteni.cz ligy zavítá náš tým opět do Portugalska, kde bude startovat na turnaji Atlantic Cup. Bude to naše již třetí účast na kvalitně obsazeném turnaji.

Výhodné vánoční balíčky jsou v prodeji!

Připravili jsme pro Vás speciální vánoční balíčky za zvýhodněné ceny, které potěší nejen Vás, ale i Vaše blízké. Udělejte si pod stromeček radost s FK Jablonec.

Předvánoční prodej ve fanshopu

Každý správný fanoušek si určitě přeje pod stromeček něco s barvami našeho klubu. Sortiment našeho fanshopu neustále rozšiřujeme. Kdy a jak tedy bude možné zboží objednat či přímo zakoupit?

Turnaj staré gardy v Mnichově Hradišti

Den po původně plánovaném vystoupení ligového A týmu proti Hradci se s rokem 2016 rozloučí také Stará garda FK Jablonec. V sobotu 3. prosince se představí na halovém turnaji v Mnichově Hradišti.

Rychlé zprávy

Lístky na derby ONLINE!

Předprodej vstupenek na sobotní Podještědské derby byl spuštěn i na internetu. Do online prodeje byla uvolněna místa na západní B tribuně.

S Hradcem už v pátek!

Kvůli kolizi s halovými atletickými závody v areálu Střelnice přivítáme v posledním podzimním utkání FC Hradec Králové už v pátek 2. prosince. Hrát se bude od 18 hodin.

Mihálik v repre U20

Ondřej Mihálik byl nominován do národního výběru do 20 let, který bude v termínu 7.-16.11.2016 startovat na turnaji ve španělském La Manga. Soupeři české reprezentace budou Irsko a Norsko.

Juniorka proti Plzni už ve dvě

Už od 14 hodin bude hrát naše juniorka v dalším kole doma v Břízkách proti Plzni v pondělí 7. listopadu. Hrát se bude už na umělé trávě ve Mšeně v Mozartově ulici!

V Teplicích v sobotu večer

Zápas 15.kola ePojisteni.cz ligy v Teplicích sehraje náš A tým v sobotu 26. listopadu od 18:15 hodin před kamerami ČT Sport. Bude to náš pátý zápas vysílaný přímým přenosem v řadě.

V pauze proti Bratislavě

Během nadcházející reprezentační přestávky nebudete ochuzeni o jablonecký fotbal. Ve čtvrtek 10. listopadu od 14 hodin odehrajeme přípravné utkání proti ŠK Slovan Bratislava. Hrát se bude ve Sportovním centru Nymburk.

Derby v sobotu od 18:15 hod

Podještědské derby proti Slovanu Liberec sehrajeme v rámci 14.kola ePojisteni.cz ligy na Střelnici v sobotu 19. listopadu od 18:15 hodin.

Efenberk a Břenek na kemp repr

Dva hráči z mužstva starších žáků dostali pozvánku na výběrový kemp národního mužstva do let. Jedná se o obránce Benedikta Břenka a Josefa Efenberka. Další hráči jabloneckých A žáků Fiala, Hušek, Váňa, Körber a Fidra jsou pak mezi náhradníky.

Otevírací doba fanshopu

Z technických důvodů dochází k úpravě otevírací doby fanshopu na Střelnici a dočasnému zrušení prodloužené středeční otevírací doby. Fanshop bude otevřen každý všední den v časech 7-11 a 12-15 hodin. Z kompletního sortimentu můžete vybírat a objednávat na našem webovém eshopu.

Juniorka s Příbramí od 15 hod.

Utkání 11. kola Juniorské ligy mezi FK Jablonec - 1.FK Příbram se odehraje v pondělí 24. 10. od 15 hodin. Původní čas byl 14 hodin. Hrát by se mělo stále v Břízkách, ale v případě výrazné nepřízně počasí se zápas odehraje v areálu v Mozartově ulici.

Fotoalba