Do nové sezóny v novém dresu!

Na prahu nového ligového ročníku 2017/2018 došlo také ke změně designu našich domácích dresů. Čistý design bude mít také sada na venkovní zápasy, ve kterých nemůžeme nastoupit v tradičním zeleném...

Rozhovor

Trenér a kapitán na startu sezony

Po tiskové konferenci odpovídali na další zvídavé dotazy novinářů kouč Zdeněk Klucký a kapitán týmu Tomáš Hübschman. Na jaká témata došlo před startem nového ligového ročníku?

Chceme pozlobit první pětici, zní z Jablonce

Jablonečtí fotbalisté už mají za sebou týmové focení a tradiční předsezonní tiskovou konferenci, na které klub vyřkl přání a cíle přes startem nového soutěžního ročníku.

Tomáš Holeš přichází do Jablonce!

Z Hradce Králové přichází na roční hostování s následnou opcí krajní obránce Tomáš Holeš. Kluby se na jeho působení v Jablonci dohodly v pondělí odpoledne.

Vstupenky na Plzeň jsou v prodeji!

První domácí utkání nového ročníku HET ligy odehrajeme ve 2. kole proti Viktorii Plzeň. Již nyní můžete kupovat vstupenky na utkání!

Slovácko
29.7.2017 | 17:00
Uherské Hradiště
HET liga 2017/2018
Jablonec

Novinky A týmu

Přípravu s Göztepe jsme prohráli 1:2

Poslední utkání v Rakousku bylo proti nejsilnějšímu soupeři z dosavadních týmů. Účastník turecké první ligy využil dvou našich chyb a vyhrál 2:1.

Rychlé zprávy

Tiskovka v úterý ve 13 hodin

Tradiční předsezónní tisková konference před startem nového ligového ročníku se uskuteční v úterý 25. července od 13 hodin na Střelnici.

Zápas s Göztepe SK ŽÍVĚ!

Poslední přípravné utkání v Rakousku můžete sledovat v přímém přenosu od 14 hodin! Na webu televize Laola 1 TV poběží zápas živě >>> PŘÍMÝ PŘENOS

Doma s Plzní v neděli

První domácí utkání nového ligového ročníku proti Viktorii Plzeň odehrajeme v neděli 6. srpna od 16 hodin. Zápas nebude vysílat žádná televize.

Na Slovácku v sobotu od 17.00

První ligové kolo nového ročníku HET ligy odehrajeme na půdě 1.FC Slovácko v sobotu 29. července od 17 hodin! Utkání nevysílá žádná televizní stanice.

Zápasy v Rakousku

V pátek 7. července došlo k aktualizaci termínů přípravných zápasů v Rakousku. Na webu v kalendáři zápasů najdete přesný čas i místo přípravných zápasů na herním soustředění v Rakousku. Zápasy najdete také kliknutím na tento ODKAZ!

Start na Slovácku

Sezónu 2017/18 zahájíme utkáním venku. V prvním kole se představíme na hřišti 1.FC Slovácko. Podještědské derby v Liberci je na pořadu v 12. kole. Rozpis všech utkání HET ligy bude již brzy na webu.

Obě poslední kola v sobotu

Poslední dvě kola ePojisteni.cz ligy budou mít tradičně jednotný začátek, a tak domácí zápas proti Teplicím (20. května) stejně jako utkání v Karviné (27. května) sehrajeme v sobotu vždy s výkopem v 17 hodin.

Proti Plzni v sobotu ve dvě

Podle upřesnění termínů 27.kola ePojisteni.cz ligy sehrajeme domácí utkání proti FC Viktoria Plzeň v sobotu 6. května 2017 od 14:00 hodin. utkání odvysílá přímým přenosem stanice ČT2.

V Edenu v neděli

Zápas 26.kola ePojisteni.cz ligy v Edenu proti pražské Slavii sehrajeme v neděli 30. dubna 2017 od 17:30 hodin. Utkání vysílá živě televizní stanice O2 TV Sport.

Juniorka ještě na umělce

Pondělní zápas proti vedoucímu celku juniorské ligy z Mladé Boleslavi odehraje náš juniorský tým ještě na umělé trávě v areálu v Mozartově ulici. Spolu se změnou hřiště došlo i ke změně času začátku, když utkání bude zahájeno již v 11 hodin!

Fotoalba