Videorozhodčí potvrdil gól Doležala

Během utkání s Libercem v rámci Tipsport ligy jsme také zažili poprvé na vlastní kůži práci videorozhodčího.

Derby v Tipsport lize nemělo vítěze

V druhém zápase základní skupiny zimní Tipsport ligy došlo na rivalský zápas mezi Jabloncem a Libercem. Utkání nakonec v pražských Horních Počernicích skončilo remízou 1:1.

Známe soupeře na Atlantic Cup!

Během herního soustředění v Portugalsku se tradičně zúčastníme turnaje Atlantic Cup. Už také známe přesný rozpis zápasů s našimi soupeři.

Michal Trávník prodloužil smlouvu

Fotbalový Jablonec si pojistil služby záložníka Michala Trávníka na další roky. Někdejší kapitán české reprezentace do 21 let podepsal novou smlouvu do 30. června 2020.

Hráči Jablonce zahájili zimní přípravu

Symbolicky s přívaly nového sněhu byla ve středu 3. ledna zahájena zimní příprava na jarní část HET ligy. Tým Jablonce doznal několika změn.

Jablonec
20.1.2018 | 13:00
Xaverov
Přípravná utkání
Hradec Králové
ZVRPB

Novinky A týmu

V Tipsport lize jdeme proti Liberci

Druhé utkání na zimním turnaji Tipsport liga odehrajeme ve středu 17. ledna proti Slovanu Liberec! Výkop zápasu je 11 hodin na stadionu Xaverova v Horních Počernicích v Praze.

Rychlé zprávy

Utkání s Žižkovem zrušeno

Přípravné utkání s Viktorií Žižkov, které se mělo odehrát 24. ledna 2018 v Jablonci, bylo kvůli kolizi termínů s Zimní Tipsport ligou zrušeno.

Dnes prodej do 18 hodin!

Ve čtvrtek 23. listopadu bude pro fanoušky otevřeno INFOCENTRUM u hlavní pokladny Stadionu Střelnice, kde budou v prodeji pouze vstupenky na pondělní utkání se Slavií Praha. ​Infocentrum bude otevřeno od 14 do 18 hodin. Ceník vstupenek najdete ​ZDE.

Juniorka s Příbramí na UMT

Junioři FK Jablonec odehrají své utkání proti Příbrami v pondělí 6. listopadu od 14 hodin na UMT MOZARTOVA!

Juniorka se Slavií na UMT

Juniorka odehraje dnešní utkání Juniorské ligy proti Slavii Praha na UMT Mozartova. V Břízkách je nezpůsobilý terén. Čas výkopu se nemění, hraje se 23. 10. ve 14 hodin.

Kopeme za fotbal na Střelnici

V pátek 6. října odehrajeme na Střelnici od 15 hodin modelové utkání v rámci projektu Kopeme za fotbal od Gambrinusu. Naši hráči mají tento zápas v rámci odpoledního tréninku. Našim soupeřem je účastník III. třídy Pardubicka SK Tuněchody.

Junioři na UMT Mozartova

Utkání 9. kola Juniorské ligy proti Bohemians Praha 1905 se kvůli nezpůsobilé hrací ploše v Břízkách odehraje na UMT Mozartova. Výkop zápasu zůstává nezměněný, zápas začíná ve 14 hodin.

Adam Houser na hostování

Na konci podzimních přestupů jsme dokončili půlroční hostování Adama Housera z juniorky do Jiskry Mšeno. Adam bude mít možnost získat více herní praxe v dospělém fotbale. Ať se ti daří!

Změna výkopu 7. kola juniorů

Utkání 7. kola Juniorské ligy má posunutý začátek zápasu. Oproti původním 14 hodinám je výkop posunutý na pondělí 11. září v 15 hodin v Břízkách.

Problémy s SMS sestavou

Omlouváme se za technické problémy při doručování SMS sestavy pro naše permanentkáře. Ne všem zpráva přišla. Děkujeme za pochopení. Váš FK Jablonec

Vstupenky na Duklu a Zlín

Následující dvě ligová kola odehrajeme v domácím prostředí na Střelnici. V online prodeji jsou nejen vstupenky na souboj s Duklou Praha (Neděle 20. 8. v 17.00), ale také na následující utkání se Zlínem (neděle 27. 8. v 16.00). Vstupenky můžete kupovat zde.

Fotoalba