Chci se poprat o místo, říká Nikola Janković

Pravý obránce Nikola Janković se rozkoukává v novém prostředí jablonecké kabiny a pilně polyká tréninkové dávky v zimní přípravě.

Pernica v Jablonci prodloužil smlouvu!

Obránce Luděk Pernica dnes prodloužil v Jablonci smlouvu 30.června 2018.

Trenér Klucký: Příprava běží podle plánu

Náš ligový tým má za sebou první dva týdny zimní přípravy na jarní ligovou část. Jak zatím průběh přípravy hodnotí trenér Jablonce Zdeněk Klucký?

Rozhovor

Jiráčkovi vadily proti Zápům hlavně nepřesnosti

Středopolař Petr Jiráček naskočil do zimní přípravy se zpožděním. Teď už ale s týmem normálně trénuje a v sobotu poprvé odehrál, nebo spíše odklouzal, přátelský zápas v Nymburce.

Hráčem roku jste vybrali Standu Tecla!

Do konce roku 2016 měli fanoušci možnost posílat hlasy hráčům a vybrat prvního oceněného Hráče roku FK Jablonec. Prvenství s velkým náskokem získal útočník Stanislav Tecl!

Jablonec
21.1.2017 | 13:00
Mladá Boleslav
Příprava 2016/2017
Liberec
ZVRPB

Rychlé zprávy

Juniorka v 2.přípravě prohrála

Po vítězném zápase proti Teplicím (4:1) dnes v druhém přípravném utkání podlehla naše juniorka Liberci 1:2. Jedinou branku vstřelil stoper Lischka, který náš juniorský celek doplnil společně s Houserem a Bredou.

Program Atlantic Cupu finální

Pořadatelé turnaje Atlantic Cup v Portugalsku oznámili konečný rozpis utkání v základních skupinách. Posledním přihlášeným účastníkem se stal maďarský tým z Debrecenu. Program turnaje je k náhledu zde.

Proti Mšenu v Břízkách!

První přípravné utkání v roce 2017 sehrajeme s Jiskrou Mšeno na zbrusu novém umělém trávníku v areálu Břízky. Hraje se v sobotu 7. ledna od 13 hodin.

Kvalitní soupeři v Portugalsku

Dalšími dvěma potvrzenými účastníky portugalského turnaje Atlantic Cup jsou slavný ukrajinský Šachtar Doněck a aktuální lídr chorvatské ligy HNK Rijeka! Na zbývající dva celky ještě čekáme a poté bude známé také rozložení týmů do základních skupin.

Lístky na derby ONLINE!

Předprodej vstupenek na sobotní Podještědské derby byl spuštěn i na internetu. Do online prodeje byla uvolněna místa na západní B tribuně.

S Hradcem už v pátek!

Kvůli kolizi s halovými atletickými závody v areálu Střelnice přivítáme v posledním podzimním utkání FC Hradec Králové už v pátek 2. prosince. Hrát se bude od 18 hodin.

Mihálik v repre U20

Ondřej Mihálik byl nominován do národního výběru do 20 let, který bude v termínu 7.-16.11.2016 startovat na turnaji ve španělském La Manga. Soupeři české reprezentace budou Irsko a Norsko.

Juniorka proti Plzni už ve dvě

Už od 14 hodin bude hrát naše juniorka v dalším kole doma v Břízkách proti Plzni v pondělí 7. listopadu. Hrát se bude už na umělé trávě ve Mšeně v Mozartově ulici!

V Teplicích v sobotu večer

Zápas 15.kola ePojisteni.cz ligy v Teplicích sehraje náš A tým v sobotu 26. listopadu od 18:15 hodin před kamerami ČT Sport. Bude to náš pátý zápas vysílaný přímým přenosem v řadě.

V pauze proti Bratislavě

Během nadcházející reprezentační přestávky nebudete ochuzeni o jablonecký fotbal. Ve čtvrtek 10. listopadu od 14 hodin odehrajeme přípravné utkání proti ŠK Slovan Bratislava. Hrát se bude ve Sportovním centru Nymburk.

Fotoalba