Rozhovor

Prohra nás mrzí, říká Matěj Končal

"Mrzí nás, že jsme našim fanouškům neudělali radost ani s body, ani s hrou," řekl po utkání Matěj Končal, který se vrátil do sestavy po zranění.

Rozhovor

Frťala: Nezvládli jsme klíčové momenty zápasu

Na neproměněné jablonecké příležitosti žehral po zápase v Ďolíčku kouč Zdenko Frťala. Jeho tým své šance nedal, naopak domácí dvě šance přetavili ve dvoubrankovou výhru.

Jablonec podlehl v Ďolíčku Klokanům 0:2

Ani druhý výjezd do hlavního města body na jablonecké konto nepřinesl. Severočeši podlehli v Ďolíčku Bohemians 1905 dvěma góly v druhém dějství.

Michal Trávník v reprezentaci

V nominaci reprezentace U21 nechybí její klíčový záložník jablonecký Michal Trávník. Mezi náhradníky nominace áčka pak najdeme Tomáše Wágnera.

Jablonecká neděle 2016

Fotbalový klub se zúčastní jedinečné sportovní akce JABLONECKÁ NEDĚLE, kterou pořádá Statutární město Jablonec v neděli 4. září u Městské sportovní haly.

Jablonec
11.9.2016 | 17:00
Střelnice
ePojisteni.cz liga
Dukla Praha
ZVRPB

Novinky A týmu

Jablonec míří do vršovického Ďolíčku

ePojisteni.cz liga má před první reprezentační přestávkou na programu 5. kolo. Jablonečtí fotbalisté odehrají svůj zápas už v pátek na hřišti Bohemians 1905 za asistence televizních kamer ČT Sport.

Rychlé zprávy

Proti Dukle výjimečně v neděli

Zápas šestého kola ePojisteni.cz ligy proti Dukle Praha sehrajeme na Střelnici kvůli sobotním atletickým závodům v neděli 11.září 2016 od 17 hodin.

Juniorka proti Bohemce už v 11

Kvůli internetovému přenosu byl změněn čas výkopu zápasu 5.kola Juniorské ligy proti Bohemians. V pondělí 29.8.2016 budeme hrát v Břízkách už od 11 hodin.

Juniorka znovu od tří

Výkop utkání 4.kola Juniorské ligy proti Spartě Praha byl posunutý na 15:00 hodin. Zápas sehraje naše juniorka v Břízkách v pondělí 22. srpna.

Na Bohemce už v pátek

V pátém ligovém kole před reprezentační přestávkou se na Bohemce představíme už v pátek 26. srpna od 20:15 hodin. Utkání bude přímým přenosem vysílat stanice ČT Sport.

Rozpis utkání mládeže

V sekcích mládežnických týmů na webu byly doplněny rozpisy mistrovských utkání jednotlivých kategorií včetně místa a času výkopu pro podzimní část sezóny 2016/17.

Se Spartou v neděli v TV

V rámci 4. kola ePojisteni.cz ligy se představíme na Letné proti Spartě. Zápas si zvolila pro svůj přímý přenos stanice O2 Sport a hrát se bude v neděli 21. srpna od 19:30 hodin.

Změna času juniorky s Hradcem

Pondělní zápas 2. kola Juniorské ligy v Břízkách proti Hradci Králové se odehraje až od 15 hodin. Původní čas byl 14:00. Důvodem je zařazení utkání do vysílání na webu www.juniorskaliga.cz

MOL Cup v Postřekově

Zápas druhého kola MOL Cupu proti Domažlicím se bude hrát v Postřekově nedaleko od Domažlic. Zároveň byl také potvrzen termín středa 10. srpna od 17 hodin.

Nefunkční eshop

Omlouváme se dočasnou nedostupnost klubového eshopu na našich stránkách. Z technických důvodů bude jeho provoz obnoven v nejbližších hodinách. Děkujeme za pochopení.

MOL Cup v Domažlicích

Do letošního ročníku národního poháru MOL Cup vstupujeme v druhém kole zápasem na půdě TJ Jiskra Domažlice. V této fázi poháru se hraje pouze na jedno utkání. Předběžný termín středa 10. srpna 2016 bude ještě upřesněn.

Fotoalba