Jablonec hasičům: vrchol se blíží!

Již v sobotu 23. dubna vyvrcholí utkáním SYNOT ligy proti Slovácku druhý ročník projektu Jablonec hasičům. Jak letos celá akce probíhá?

Doražte v sobotu na Střelnici! Společně oslavíme a poděkujeme všem hasičům z jabloneckého regionu za jejich práci pro naši komunitu.

Ke vstupence dostanete dárek

Vstupenky jsou sice tentokrát o deset korun dražší než obvykle. Na oplátku za ně ale dostanete hasičskou placku na památku. Další zájemci si je budou moc pořídit i v našem fanshopu nebo u hostesek. Výtěžek z prodeje placek bude věnován jabloneckým hasičům.

<#buttonLong>KOUPIT VSTUPENKU<#/buttonLong>

Permanentkáři mohou získat vstupenku na Spartu zdarma

Pro jablonecké permanentkáře jsme připravili speciální akci. Mohou získat jeden lístek ZDARMA na utkání MOL Cupu se Spartou pro přátele či rodinu. (Akce s volnou vstupenkou platí pouze pro zakoupené permanentky včetně těch zlevněných).

Jak si volnou vstupenku vyzvednout?

Permanentkáři si mohou vstupenku vyzvednout jen v Infocentru na hlavní pokladně u tribuny A od začátku poločasové pauzy utk až do času cca 15 min po skončení utkání SYNOT ligy.

Z technických důvodů není možné volné vstupenky distribuovat v pondělí nebo v úterý příštího týdne po utkání se Slováckem.

Jak letos projekt Jablonec hasičům probíhá?

Hráči navštívili hasičskou stanici.

Zakoupením vstupenky pomáháme hasičům.

Hrdinové z řad hasičů.

Hasičský doprovodný program.

Jak vypadá práce jabloneckých hasičů?

Author Redakce