38’
Vjačeslav Karavaev
71’
81’

Jablonečtí fotbalisté dosáhli v sobotu na třetí domácí vítězství. Proti Brnu si připsali jednoznačné tříbrankové vítězství. Dvěma góly se blýskl útočník Tecl.

V úvodu zápasu zahrozili hosté, trestný kop matadora Zavadila ale Bárta v jablonecké brance stihl u tyče vyrazit! Jablonec se ve zbytku poločasu na dostřel příliš nedostal, branky se dočkal ale v závěru první půle. Sedm minut před poločasem kde nová akvizice domácích Hybš vyslal do šance Tecla, který se nemýlil!

Po změně stran Jablonec kontroloval hru a postupem času přicházeli i šance. Tu první zahodil Trávník, který nevyzrál na Melichárka v brněnské brance. Uklidňující druhé branky se domácí dočkali v 70. Minutě, jablonečtí rychle rozehráli autové vhazování, po akci Tecla se míč odrazil ke Karavaevovi, jehož tečovaná střela zaplula do brněnské branky! Jablonec byl rázem při chuti, Greguš mířil v další příležitosti nad. Gólově se tak prosadil opět až Tecl, který proměnil rychlý brejk po rohu Brna a po krásné kombinaci s Masopustem sám zvýšil skore na 3:0! Zvýšit jablonecké vedení mohl zblízka před odkrytou brankou i střídající útočník Wágner, ten ale svou šanci trestuhodně zahotil a přestřelil.