Ve středu první přípravné utkání

FK Jablonec KS Karkonosze Jelenia Góra
Přípravná utkání, přát. st 28. 6. 2023, 17:00

Ve středu 28. června odehrají fotbalisté Jablonce první utkání v přípravném období před sezónou 2023/2024. A bude to jediná možnost vidět nově tvořící se tým v domácím prostředí během přípravy.

Na trávě v Břízkách se odehraje s výkopem v 17:00 přípravné utkání FK Jablonec - KS Karkonosze Jelenia Góra. Přijďte se podívat na nové hráče v našem týmu. Na nějaké posily ještě čekáme, ale už teď je v našem týmu řada nováčků. A právě utkání s KS Karkonosze je jediná možnost v přípravě, kdy vidět Jablonec v domácím prostředí. Další přípravné zápasy před startem ligového ročníku 2023/2024 odehrajeme totiž v zahraničí.

Vstup na přípravné utkání je samozřejmě zdarma. Ka parkování můžete využít parkoviště u umělky v Břízkách. Parkoviště u Hotelu Břízky bude vyhrazeno pro hosty a členy obou týmů. V případě potřeby parkujte v okolí přehrady v Jablonci nad Nisou, prosím však o dodržování zákazů a dopravního značení.

Utkání FK Jablonec - KS Karkonosze Jelenia Góra startuje v 17:00 na přírodní trávě v Břízkách. Těšíme se na vás !

Author Redakce