Vstupenky

Vstupenky na jednotlivá utkání domácích (FORTUNA:LIGA i MOL Cup) kupujte online nebo v prodejních místech sítě Ticketstream.

Pro sezonu 2022/23 jsou stanoveny dvě cenové hladiny vstupenek. V cenové kategorii II jsou vstupenky na utkání se soupeři: AC Sparta Praha, FC Slovan Liberec, FC Viktoria Plzeň a SK Slavia Praha. V první cenové kategorii jsou poté všichni ostatní soupeři.POZOR: Z organizačních důvodů není možné vyřizovat blokace na zajištění pozdějšího nákupu vstupenek, ani vstupenky jakkoliv rezervovat. Děkujeme za pochopení.

ZVÝHODNĚNÉ VSTUPENKY: Zlevněné vstupenky na tribuny A i B lze pořídit pouze v den utkání. Zlevněné, dětské, rodinné a volné vstupenky lze zakoupit pouze osobně v den utkání na HLAVNÍCH POKLADNÁCH (do 75 min. utkání) a na POKLADNĚ 5 na tribuně západ (do 40 minuty utkání).

KOUPIT VSTUPENKY!

DŮLEŽITÉ INFORMACE
  • Zlevněné, dětské, rodinné a volné vstupenky lze zakoupit pouze osobně v den utkání na HLAVNÍCH POKLADNÁCH (do 75 min. utkání) a na POKLADNĚ 5 na tribuně západ (do 40 minuty utkání)
ZLEVNĚNÉ VSTUPENKY
  • ženy
  • studenti - po předložení platného studentského průkazu
  • důchodci nad 65 let - po předložení platného OP
  • držitelé průkazu TP a ZTP - po předložení platného průkazu
DĚTSKÉ VSTUPENKY
  • děti od 3 do 15 let
VOLNÉ VSTUPENKY
  • držitelé průkazu ZTP /P - po předložení platného průkazu + 1 osoba doprovodu - pouze do vyhrazeného sektoru Tribuna A - sektor A
BEZ VSTUPENKY
  • pouze děti do 3 let věku BEZ NÁROKU NA SEDADLO (v kočárku apod.)
VIP PARKING
  • V sezóně 2022/2023 máte možnost koupit si parkovací místo na parkovišti u hlavního vstupu na stadion Střelnice pro zápas FORTUNA:LIGY (včetně nadstavby) nebo na zápasy domácího poháru MOL Cup! Cena parkovacího místa na jednu sezónu je 4500 korun!
  • Pro držitele parkovacího průkazu ZTP a ZTP/P je možné zažádat o parkovací kartu na stání u Hotelu Sport při domácích fotbalových zápasech. Více informací vám poskytne sekretariát klubu!
Kde koupit vstupenky?

Prodejní místa Ticketstream ZDE.

Pravidla prodeje vstupenek a uzavření vstupu na stadion: V den utkání jsou vstupenky v prodeji na pokladnách stadionu Střelnice. Všechny pokladny na Stadionu Střelnice se otevírají 1,5 hodiny před začátkem zápasu.

banner