Vstupenky

Vstupenky na jednotlivá utkání domácích utkání nadstavby můžete zakoupit online nebo v prodejních místech sítě Ticketstream. V online prodeji a na pobočkách Ticketstream jsou v prodeji vstupenky pouze za plnou cenu.

Pro utkání nadstavby bude v platnosti jednotná cena vstupenek a to v hodnotě 100,- Kč. Děti od 3 do 15 let si mohou pořídit vstupenku za cenu 50,- Kč.

ZVÝHODNĚNÉ VSTUPENKY: Pro utkání v nadstavbové části je v platnosti jednotná cena vstupenek.

KOUPIT VSTUPENKY!

DŮLEŽITÉ INFORMACE
  • Všechny pokladny se otevírají 1,5 hodiny před začátkem utkání a jsou otevřeny do 40. minuty utkání.
DĚTSKÉ VSTUPENKY
  • děti od 3 do 15 let
VOLNÉ VSTUPENKY
  • držitelé průkazu ZTP /P - po předložení platného průkazu + 1 osoba doprovodu - pouze do vyhrazeného sektoru Tribuna A - sektor A
BEZ VSTUPENKY
  • pouze děti do 3 let věku BEZ NÁROKU NA SEDADLO (v kočárku apod.)
VIP PARKING
  • V sezóně 2022/2023 máte možnost koupit si parkovací místo na parkovišti u hlavního vstupu na stadion Střelnice pro zápas FORTUNA:LIGY (včetně nadstavby) nebo na zápasy domácího poháru MOL Cup! Cena parkovacího místa na jednu sezónu je 4500 korun!
  • Pro držitele parkovacího průkazu ZTP a ZTP/P je možné zažádat o parkovací kartu na stání u Hotelu Sport při domácích fotbalových zápasech. Více informací vám poskytne sekretariát klubu!
Kde koupit vstupenky?

Prodejní místa Ticketstream ZDE.

Pravidla prodeje vstupenek a uzavření vstupu na stadion: V den utkání jsou vstupenky v prodeji na pokladnách stadionu Střelnice. Všechny pokladny na Stadionu Střelnice se otevírají 1,5 hodiny před začátkem zápasu.

banner
Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner