Permanentky

Pořiďte si permanentku a užijte si mnoho výhod! Vyhněte se frontám a nutnosti nákupu vstupenek. K tomu všemu se můžete těšit na speciální akce pro majitele permanentek a další.

Výhody permanentky:

• vstup na všechny domácí utkání FORTUNA:LIGY,
  • vstup na všechny domácí utkání poháru MOL Cup (kromě případného finále),
  • vstup na domácí zápasy B týmu ve Sportovním areálu Břízky,
  • sleva na vstup do FotbalParku Liberec,
  • kromě nových výhod pro majitele permanentek od sezóny 2021/2022 jsou všechna dosavadní zvýhodnění zachována. Tedy sleva 20% na nákup v klubovém fanshopu, předkupní právo na vstupenky a balíčky v případě postupu do základní skupiny evropského poháru UEFA, pravidelný mailový newsletter s aktualitami a nabídkami z klubu, dále SMS sestava před každým utkáním Jablonce atd. Stejně tak se mohou permanentkáři těšit na klubové akce, které budou jen pro držitele permic (setkání s hráči, autogramiády, besedy atd.)
KOUPIT PERMANENTKU

Zakoupením permanentní vstupenky souhlasíte s Obchodními podmínkami k prodeji permanentních vstupenek a vstupenek. Obchodní podmínky jsou ke stažení ZDE.

banner