Permanentky

Pořiďte si permanentku a užijte si mnoho výhod! Vyhněte se frontám a nutnosti nákupu vstupenek. K tomu všemu se můžete těšit na speciální akce pro majitele permanentek a další.

Výhody permanentky:

  • vstup na všechny domácí utkání FORTUNA:LIGY,
  • vstup na všechny domácí utkání poháru MOL Cup (kromě případného finále),
  • vstup na domácí zápasy B týmu ve Sportovním areálu Břízky,
  • sleva na vstup do FotbalParku Liberec,
  • kromě nových výhod pro majitele permanentek od sezóny 2021/2022 jsou všechna dosavadní zvýhodnění zachována. Tedy sleva 20% na nákup v klubovém fanshopu, předkupní právo na vstupenky a balíčky v případě postupu do základní skupiny evropského poháru UEFA, pravidelný mailový newsletter s aktualitami a nabídkami z klubu, dále SMS sestava před každým utkáním Jablonce atd. Stejně tak se mohou permanentkáři těšit na klubové akce, které budou jen pro držitele permic (setkání s hráči, autogramiády, besedy atd.)
KOUPIT PERMANENTKU

Zakoupením permanentní vstupenky souhlasíte s Obchodními podmínkami k prodeji permanentních vstupenek a vstupenek. Obchodní podmínky jsou ke stažení ZDE.

banner
Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner