Vstupenky

Vstupenky na jednotlivá ligová utkání v sezóně 2023/24 se budou prodávat ve dvou cenových kategoriích. Do I. kategorie jsou zařazena utkání s: AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FC Viktoria Plzeň, Bohemians Praha 1905 a FC Slovan Liberec. Do II. kategorie jsou zařazena utkání s ostatními soupeři.

VSTUPENKY ONLINE

Vstupenky na jednotlivá domácí utkání FORTUNA:LIGY můžete zakoupit online nebo v prodejních místech sítě Ticketstream.

Zakoupením permanentní vstupenky souhlasíte s Obchodními podmínkami k prodeji permanentních vstupenek a vstupenek. Obchodní podmínky jsou dostupné ZDE.

Slevy a zvýhodnění

Slevu pro nákup vstupenky mohou uplatnit děti do 140 cm výšky.

NEPŘEHLÉDNĚTE: U dětské kategorie dochází ke změně. Do loňské sezóny bylo možné zakoupit dětské vstupenky do 15 let věku. Vzhledem k jednoznačnosti uplatnění nároku na slevu pro děti je toto kritérium nyní změněno na výšku dítěte. Nově tak na dětskou permanentku (resp. vstupenku) budou moci na stadion projít děti do výšky 140 cm. Toto bude kontrolovánu u turniketů při vstupu na stadion. K tomuto účelu budou na turnikety přidány kontrolní značky. Slevu pro děti do 140 cm bude možné uplatnit i při nákupu jednorázových vstupenek.

Slevy pro důchodce, studenty a ženy je možné uplatnit pouze při nákupu permanentek. Pro jednorázové vstupenky bude stanovena jednotná cena. Pro uplatnění zvýhodněného vstupného je tedy jedinou možností zakoupení permanentky.

DŮLEŽITÉ INFORMACE
  • Všechny pokladny se otevírají 1 hodinu před začátkem utkání a jsou otevřeny do 40. minuty utkání.
DĚTSKÉ VSTUPENKY
  • děti do 140 cm výšky
VOLNÉ VSTUPENKY
  • držitelé průkazu ZTP /P - po předložení platného průkazu + 1 osoba doprovodu - pouze do vyhrazeného sektoru Tribuna A - sektor A
BEZ VSTUPENKY
  • pouze děti do 3 let věku BEZ NÁROKU NA SEDADLO (v kočárku apod.)
VIP PARKING
  • V sezóně 2023/2024 máte možnost koupit si parkovací místo na parkovišti u hlavního vstupu na stadion Střelnice pro zápas FORTUNA:LIGY (včetně nadstavby) nebo na zápasy domácího poháru MOL Cup! Cena parkovacího místa na jednu sezónu je 4500 korun!
  • Pro držitele parkovacího průkazu ZTP a ZTP/P je možné zažádat o parkovací kartu na stání u Hotelu Sport při domácích fotbalových zápasech. Více informací vám poskytne sekretariát klubu!
Kde koupit vstupenky?

Prodejní místa Ticketstream ZDE.

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner