Permanentky

Kup si permanentku a BUĎ U TOHO!

Prodloužení stávající permanentky nebo nákup nové můžete již nyní provést přes systém Ticketstream.cz. V současné chvíli probíhá online prodej permanentek, ale můžete se zastavit také každý všední den na sekretariátu klubu vždy od 8 do 15 hodin..

KUP SI PERMANENTKU ONLINE!

Pro nadcházející sezónu dochází k výraznému zjednodušení cenových kategorií. Ceny permanentek do všech sektorů na tribuně A i tribuně B budou sjednoceny.

Majitelé permanentek budou výrazně zvýhodněni oproti jednorázovému vstupnému.

Ceny permanentek na FK Jablonec patří dlouhodobě mezi nejnižší v celé ligové soutěži. Tento trend bude i přes mírné zvýšení cen nadále udržen. S novými cenami stávající majitelé permanentek zaplatí za jedno utkání v přepočtu cca 90 - 110 korun.

Permanentka zůstává nejlevnější variantou pro návštěvu ligového fotbalu v Jablonci. Při nákupu permanentky v porovnání s cenou jednorázových vstupenek na všechna utkání fanoušci ušetří až 2400,- Kč! Buď u toho za nejlepší ceny!

Výhody permanentky:

• vstup na všechny domácí utkání FORTUNA:LIGY, včetně NADSTAVBY,
  • vstup na domácí zápasy B týmu ve Sportovním areálu Břízky,
  • sleva na vstup do FotbalParku Liberec,
  • kromě nových výhod pro majitele permanentek od sezóny 2021/2022 jsou všechna dosavadní zvýhodnění zachována. Tedy sleva 10% na nákup v klubovém fanshopu, předkupní právo na vstupenky a balíčky v případě postupu do základní skupiny evropského poháru UEFA, pravidelný mailový newsletter s aktualitami a nabídkami z klubu, dále SMS sestava před každým utkáním Jablonce atd. Stejně tak se mohou permanentkáři těšit na klubové akce, které budou jen pro držitele permic (setkání s hráči, autogramiády, besedy atd.)

Zakoupením permanentní vstupenky souhlasíte s Obchodními podmínkami k prodeji permanentních vstupenek a vstupenek. Obchodní podmínky jsou dostupné ZDE.

Slevy a zvýhodnění

Cenové zvýhodnění budou moci využít lidé v důchodovém věku, ženy, studenti (do věku 26 let) po prokázání se studentským průkazem, a držitelé průkazu ZTP.

Slevy pro důchodce, studenty a ženy bude možné uplatnit pouze při nákupu permanentek. Pro jednorázové vstupenky bude stanovena jednotná cena. Pro uplatnění zvýhodněného vstupného je tedy jedinou možností zakoupení permanentky.

NEPŘEHLÉDNĚTE: U dětské kategorie dochází ke změně. Do loňské sezóny bylo možné zakoupit dětské vstupenky do 15 let věku. Vzhledem k jednoznačnosti uplatnění nároku na slevu pro děti je toto kritérium nyní změněno na výšku dítěte. Nově tak na dětskou permanentku (resp. vstupenku) budou moci na stadion projít děti do výšky 140 cm. Toto bude kontrolovánu u turniketů při vstupu na stadion. K tomuto účelu budou na turnikety přidány kontrolní značky. Slevu pro děti do 140 cm bude možné uplatnit i při nákupu jednorázových vstupenek.

Důležité termíny

31. 8. - konec rezervace míst majitelům permanentek ze sezóny 2022/23

Permanentka v mobilu!

Již v minulé sezóně mohli fanoušci využít možnosti uložení permanentky do mobilní peněženky (iOS i Android). Není tedy nutné při online nákupu (platí pro stávající i nové permanentkáře) chodit měnit e-ticket za plastovou kartičku. Vše můžete mít jednoduše a pohodlně ve svém mobilním telefonu. Nebude vám tedy hrozit například ztráta kartičky.

A jak to funguje? Při nákupu online na webu Ticketstream obdržíte e-mailem elektronickou permanentku a v příloze bude také soubor pro mobilní peněženky. Ten stačí přidat do vaší peněženky. Při vstupu na stadion jen jednoduše načtete elektronickou permanentku u turniketu a je hotovo.

Pro fanoušky, kteří preferují plastovou kartičku samozřejmě nabízíme i tuto variantu!

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner