Po bouři nás čeká první zápas

WSG Tirol FK Jablonec
Přípravná utkání, přát. út 4. 7. 2023, 16:00

V pondělí jsme zažili na soustředění první rozmary počasí. Zatímco dopoledne bylo slunečno, tak před odpoledním tréninkem se spustila průtrž mračen a ve Vals byla hodně intenzivní bouřka. Naštěstí program tréninků se příliš měnit nemusel.

Dopoledne byl na programu trénink s nácvikem taktických věcí a odpoledne se pak tým věnoval standardním situacím, když bouřka v odpoledních hodinách ustoupila. Mezitím byl videorozbor našeho prvního soupeře na herním soustředění WSG Tirol.

V úterý dopoledne mají hráči na programu rozcvičení před zápasem a ve 13:00 vyrážíme do místa prvního zápasu na soustředění do města Wattens. Zda bude k dispozici přímý přenos ze zápasu budeme vědět až blíže k zápasu. Odkaz případně vložíme sem do článku a na našeho sociální sítě.

Author Redakce