Zelenobílá lavina se valí na Boleslav! Klub fanouškům hradí autobusovou dopravu

Klub se pro první utkání nové sezóny, které odehrajeme již tuto neděli v Mladé Boleslavi rozhodl fanouškům uhradit autobusovou dopravu. Připojte se k zelenobílé lavině!

Stejně jako na konci minulé sezóny se klub rozhodl pro fanoušky připravit autobusový výjezd ZDARMA. Tentokrát se zelenobílá lavina valí na Mladou Boleslav. Připojte se k výjezdu a vytvořme tak našim hráčům v Mladé Boleslavi domácí prostředí.

Pro přihlášení k výjezdu je potřeba vyplnit závazný formulář, který naleznete níže. Odjezd autobusů je naplánován na 13:00 z parkoviště před Střelnicí.

Vstupenky si fanoušci zajišťují po vlastní ose. Nákup můžete provést na www.ticketlive.cz. Pro fanoušky Jablonce jsou vyhrazeny sektory L, M a N.

Author Redakce