Jablonec vstupuje do MOL Cupu na půdě Admiry Praha

FK Admira Praha FK Jablonec
MOL CUP, 2. kolo út 5. 9. 2023, 17:00

V reprezentační pauze odehraje Jablonec pohárový zápas 2. kola MOL Cupu na půdě třetiligové Admiry Praha.

Pražská Admira v prvním kole pohárové soutěže vyřadila divizní Čáslav, po remízovém průběhu 1:1 rozhodl v prodoužení o postupu Pražanů gólem na 2:1 Burýšek.

Jablonec bude o postup do 3. kola usilovat na půdě dvanáctého týmu třetiligové tabulky skupiny A. Pražané v dosud odehraných pěti kolech ČFL získali dvě výhry, obě na domácí půdě, naopak venku zůstávají bez bodu. O víkendu prohráli na půdě Vltavínu 1:4.

Jablonec neprochází zrovna šťastným obdobím. V lize čeká už jako poslední tým na první výhru v sezoně. Za očekáváním je také předvedená hra a výkony hráčů. Naladit se na lepší notu se mohou Severočeši právě pohárovým zápasem v reprezentační pauze. Trenérům ale budou scházet hráči povolaní k reprezentačním výběrům.

Prvoligové kluby vstupují do tuzemské pohárové soutěže v jejím druhém kole. Většina těchto zápasů už byla odehrána uprostřed minulého týdne a prozatím všechny prvoligové celky prošly bez zaváhání do dalšího kola.

Utkání začíná v úterý 5. září od 17 hodin v Praze 8 - Kobylisích - Stadion Na Pecích

Rozhodčí: Radina Marek - Hájek Kamil, Váňa Jan.

Delegát: Zeman Libor