Povedl se nám vstup do druhé půle, pochvaloval si dvougólový Chramosta

FK Admira Praha FK Jablonec
1:5
MOL CUP, 2. kolo út 5. 9. 2023, 17:00

Útočník Jan Chramosta se gólově probudil ve svém oblíbeném MOL Cupu. Na půdě třetiligové Admiry Prahy vykouzlil v začátku druhé půle, během 61 jedna vteřin, hned dvě branky, které přispěly k hladkému postupu do dalšího kola pohárové soutěže.

V lize se nám nedaří, ale v úterý jsme po bezproblémovém průběhu a výhře 5:1 postoupili do dalšího kola poháru.

Tahle výhra je pro nás důležitá. Koncentrovali jsme se na to. Mohl by to být bod, od kterého se odrazíme. V klidu jsme si dokráčeli pro vítězství. Teď budeme mít klid na práci a pak se musíme dobře připravit na Liberec.

Pomohl brzký gól, ale po dvaceti minutách hry jste jakoby od aktivity ustoupili.

Určitě jsme měli možnosti to rozhodnout už dřív během první půle. Ale nechávali jsme je žít, což je naše chyba. Alespoň, se nám povedl vstup do druhé půle.

Co jste změnili o poločase, že přišla taková kanonáda během pár minut?

Řekli jsme si, že na ně musíme vlítnout. Přeci jen by ten rozdíl mezi první a třetí ligou měl být znát. Povedlo se nám to, dali jsme za pět minut snad tři góly a zápas tím naštěstí rychle rozhodli.

Čeká nás derby s Libercem, může nás to konečně nastartovat?

Věříme, že jo. Z tohoto pohledu to byl hodně důležitý zápas. Protože ty výsledky nebyly dobré a už bylo načase vyhrát.

Dal jsi někdy dva góly během jedné minuty jako na Admiře?

To bylo fakt tak rychlý?

Spočítali jsme to přesně na minutu a vteřinu.

Tak to asi ne (úsměv). Taková rarita tedy. Dvakrát jsem tam dobře zaběhl za obranu a zakončil.

V letošní sezoně jsi toho ale příliš nenahrál. Jak to koušeš?

Není to pro mě nic příjemného. Byl jsem zvyklý hrát skoro celý zápas. Trenér chtěl ale něco změnit hlavně po té nepovedené Spartě. Tam jsme to odnesli my zkušenější hráči.