V Břízkách se střetnou tabulkoví sousedé, Jablonec hostí Brozany

FK Jablonec SK Sokol Brozany
FORTUNA ČFL B, 10. kolo so 7. 10. 2023, 10:15

Už desáté kolo bude mít tento víkend na programu třetiligová ČFL, v které působí rezerva FK Jablonec. Ta na domácím pažitu v Břízkách vyzve v sobotu dopoledne Brozany.

Půjde o střet tabulkových sousedů, neboť Jablonci patří šestá příčka s patnácti získanými body, Sokol Brozany posbíral během devíti odehraných kol o bod méně a se čtrnácti body okupuje sedmou pozici třetiligové tabulky. ČFL prozatím vévodí fotbalisté vedoucích Záp, kteří ztratili body jen v jednom případě za remízu, naopak u úplného dna zůstává s pouhými dvěma body přikovaná rezerva Teplic.

Jablonečtí fotbalisté po dobrém startu nyní čekají tři kola na vítězství. O výhru a tři body přišli v závěru zápasu v Hradci Králové (2:2) i doma v derby s Libercem (2:2), v posledním kole navíc prohráli těsně v Chlumci nad Cidlinou (1:2).

Doma však Jablonečtí v této sezoně ještě neprohráli, jenže hostující Sokol Brozany je na venkovních hřištích prozatím bez ztráty kytičky stoprocentní s třemi výhrami.

Která série skončí po sobotním dopoledním klání obou týmů v jabloneckých Břízkách?

Utkání začíná v sobotu 7. října od 10:15 hodin Břízkách v Jablonci nad Nisou

Rozhodčí: Hányš - Coufal, Hoch