Přes 150 dětí si s námi zasportovalo v nafukovačce

Ve čtvrtek 14. března přivítali trenéři z Fotbalové akademie Jablonec přes 150 dětí z jabloneckých školek v naší nafukovačce.

Poprvé v roce 2024 připravili trenéři z Fotbalové akademie Jablonec společnou pohybovou akci pro děti z jabloneckých mateřských škol. Ve čtvrtek do nafukovačky na Střelnici přišlo přes 150 dětí ze šesti školek. Pro děti trenéři připravili několik stanovišť, kde si vyzkoušely pohybové a fotbalové dovednosti. Poděkování patří také doprovodu a učitelskému sboru za pomoc.

Čtvrtečního společného sportování ze zúčastnily děti z těchto školek: MŠ Mšenáček, MŠ Pastelka, MŠ Jablůňka, MŠ Pohoda, MŠ Slunečnice a MŠ Adélka.

Pod článkem najdete obsáhlou fotogalerii ze zábavného sportovního dopoledne na Střelnici.

Author Redakce