Výjezd fanoušků na Bohemians!

Bohemians Praha 1905 FK Jablonec
FORTUNA:LIGA, 26. kolo so 30. 3. 2024, 15:00

Po reprezentační přestávce nás čeká ligový souboj v Ďolíčku proti Bohemians Praha 1905. Připoj se k našim vlajkonošům na organizovaný výjezd.

Po reprezentační přestávce hrajeme v Praze v Ďolíčku proti Bohemians Praha 1905 v sobotu 30. března od 15:00. Naši fanoušci pořádají společný výjezd na tento zápas a můžeš u toho být také ty! Přihlas se na výjezd buď tady pod článkem ve formuláři nebo na utkání proti Plzni v neděli 17. března VE FANSHOPU!

Cena autobusového zájezdu na Bohemku je 280 Kč na osobu při plné kapacitě. Vstupenka na utkání není v ceně a je potřeba si ji zajistit po vlastní ose. V pondělí 18. března byl spuštěn předprodej online. V předprodeji zaplatí fanoušci hostů 200 Kč, v den utkání na pokladnách budou vstupenky za 250 Kč.

VSTUPENKY DO ĎOLÍČKU

Odjezd autobusu na utkání proti Bohemians Praha 1905 bude v sobotu 30. března okolo poledne. Přesný čas a místo bude upřesněno v potvrzovacím e-mailu v pátek 29. března.

Author Redakce