Naši hráči v reprezentačních výběrech

Během aktuální reprezentační přestávky se řada našich hráčů zapojuje s národními týmy do přípravných a kvalifikačních zápasů.

Česko U21

Michal Černák je v nominaci české reprezentace do 21 let. Ve čtvrtek 21. března odehraje národní tým přípravné utkání proti Severnímu Irsku na stadionu v Pardubicích. Výkop zápasu je v 17:30 hodin. V úterý 26. března pak nastoupí česká Lvíčata k důležitému kvalifikačnímu zápasu proti Islandu na stadionu v Hradci Králové. Výkop zápasu je opět v 17:30. Oba duely můžete sledovat také na ČT Sport v přímém přenosu.

Česko U19

Česká reprezentace do 19 let vstupuje v Itálii v tomto reprezentačním cyklu do elitní fáze kvalifikace o evropský šampionát. Ve středu porazil český tým Gruzii 1:0 a nechyběl u toho náš útončík Matouš Krulich. Úspěšný vstup do kvalifikace budou chtít čeští mladíci potvrdit v sobotu 23. března proti Itálii od 16:30 hodin. Třetí kvalifikační zápas je pak na programu v úterý 26. března od 14:30 proti Skotsku.

Slovensko

Reprezentační A tým Slovenska povolal do akce také našeho záložníka Dominika Hollého k nadcházejícím dvěma přípravným zápasům. Nejprve 23. března proti Rakousku od 18:00 v Bratislavě a v úterý 26. března od 18:00 v Oslu proti Norsku.

Slovensko U21

Slovenská reprezentace do 21 let má na programu dva přípravné zápasy. A chybět u nich nebude náš záložník Sebastian Nebyla. Slovensko U21 se nejprve představí ve Španělsku ve čtvrtek 21. března od 19:00. Další přípravné utkání se odehraje na Maltě v pondělí 25. března od 19:00.

Burundi

Benny Kanakimana obdržel pozvánku na sraz reprezetnace Burundi, kterou čekají dva přípravné zápasy. V pátek 22. března od 11:00 proti Madagaskaru a v pondělí 25. března taktéž od 11:00 proti Botswaně.

Author Redakce