U17 s Kladnem si rozdělili po bodu

Jablonecký mladší dorost U17 remizoval s SK Kladno 3:3 (1:2), když po vyhraném poločase domácí skóre otočili, ale to Jablonec v samotném závěru srovnal.

Už ve 2. minutě unikl Velechovský, přihrál nabíhajícímu Kostkovi, jehož střelu domácí brankář odrazil. V 6. minutě Hnyk lapil míč z hlavy domácího Fetřeka. V 8. minutě neuspěl sám před gólmanem Sirůček. V 16. minutě Ondráček pravou stranou vysunul Velechovského, který zatáhl a poslal míč na střed před branku Kostkovi, který ho ještě posunul doleva nabíhajícímu Kuhnovi – 0:1. V 18. minutě využil Kostka souboje s vyběhnutým brankářem, ale namísto do prázdné branky namířil míč jen do boční sítě. Ve 20. minutě bylo srovnáno, když úspěšným střelcem byl ze středu vápna Mucha. Ve 40. minutě po rohu domácích se míče zmocnil Velechovský a svůj úprk od vlastního vápna zakončil gólem – 1:2. V 50. minutě Hnyk zachraňoval před domácím Procházkou. V 53. minutě míč poslaný zprava do vápna tečoval do sítě Fetřek a bylo opět srovnáno. V 62. minutě další ránu Fetřeka zneškodnil Hnyk. V 67. minutě dlouhý míč od Hnyka dostal a do úniku Kostka, ale branka z toho nepadla. Naopak v 70. minutě rychlá akce domácích pravou stranou, z které Procházka poslal míč před branku, kde Jílek usměrnil míč do sítě potřetí. V 89. minutě po třech rozích domácích se odraženého míče zmocnil Mejsnar a z následného úniku střelou po zemi k levé tyči zaslouženě srovnal skóre na konečných 3:3

SK Kladno – FA Jablonec U17 3:3 (1:2)

Sestava FA Jablonec U17: Hnyk – Ondráček, Mejsnar, Růta (56.Hataš) – Sirůček F., Jodas, Vrabec (61.Hanč), Kuhn (75.Kaněra), Pošmourný (56.Rejnart) – Kostka, Velechovský

Branky: 16.Kuhn, 40.Velechovský, 89.Mejsnar

ŽK: 22.Jodas, 75.Hynk