Zaskočil nás Pavlíkův gól, přiznal ostravský Lička

FK Jablonec FC Baník Ostrava
2:1
Gambrinus liga, po 17. 8. 2009, 17:30

Jedním z nejlepších a nejnebezpečnějších hráčů ostravského Baníku byl v pondělní televizní dohrávce v Jablonci záložník Mário Lička. Autor vedoucího branky hostů ze 17.minuty.

Měli jste výborný první poločas, který jste korunoval Vaší pěknou brankou. Jak ke gólové situaci došlo?

Viděl jsem, že se rozbíhá naše akce středem hřiště, tak jsem si tam naběhnul. Křiknul na Varadiho, ať mi to tam dá mezi obránce. Z jedné jsem si míč posunul a z druhé zakončil.

Měli jste tam i další zajímavé přečíslení, ale druhou branku se Vám nepodařilo přidat ...

Ty všechny brejkové situace jsme špatně vyřešili. Měli jsme z toho určitě dát nějaký gól.

Utkání asi hodně ovlivnila Pavlíkova branka na 1:1, těsně před odchodem do kabin, že?

Ten gól nás zaskočil a řekl bych že i rozhodil. Všichni jsme věděli, že to Pavlík vystřelí a přitom jsme z toho dostali góla. Těsně před poločasem a navíc jsme byli do té doby lepší, byla to pro nás velká škoda. Pavlík to ale prostě šikovně zatočil, takové góly nesmíme dostávat.

Jablonec do druhé půle výrazně ožil a zle vám zatápěl.

Druhý poločas jsme hráli celkově špatně. Nevím, kde jsme druhý poločas byli, hráli jsme špatně. Oni tam měli stadnartku za standardkou, vyhovovalo jim to a proto měli takový tlak.

Dostat dvě branky ze standardních situací není úplně příjemné.

Jablonec o kterém víme, že hrozí především ze standardek, a on nám z toho dal dva góly ... Oni to dobře kopou, mají dam vysoké hráče a jsou z toho nebezpeční.