Rezerva ve vloženém kole prohrála v Kunicích a chystá se na derby

FC Slovan Liberec FK Jablonec
ČFL, ne 22. 5. 2011, 10:15

Ve středečním vloženém 34. kole České fotbalové ligy prohráli fotbalisté jablonecké rezervy na pažitu Kunic 0:1.

Kunice - FK Baumit Jablonec B 1:0 (1:0)

Sestava FK Jablonec B: Fendrich - Uvíra, Patka, Huber, Daníček - Hovorka, Rudolf, Steiner, Simon (75. Šulc), D. Hloušek - Just

Jedinou branku zápasu vstřelil ve 42.minutě domácí záložník Brabec. Už v neděli čeká svěřence trenéra Hlouška derby zápas v sousedním Liberci. Na Městském stadionu se od 10:15hodin utkají jablonečtí s jediným týmem, který doposud dokázali v této sezoně porazit! Liberec nastupoval do jarní části také se sestupovými problémy, ale nyní pět kol před koncem soutěže se už stihl vyhoupnout na patnáctou příčku před Žižkov B.

Utkání FC Slovan Liberec - FK Baumit Jablonec začíná v neděli 22. května od 10:15 hodin na Městském stadionu v Liberci

Rozhodčí: Kotalík - Řezáč, Vrzal

Delegát: Hamouz