1.místo
V neděli 29.1.2012 jsme se zúčastnili halového turnaje v Jičíně za účasti 10 mužstev,rozděleno do dvou skupin.Hráno 1x12 min.
Naši kluci nevstoupili do turnaje šťastně a hned první zápas s Náchodem prohráli 2:0, vlastními chybami.Druhý zápas s Cidlinou jsme vyhráli 2:1 brankami Šicha a Ježka D.,ale vítězství bylo vydřené.Další zápas s Ravel Ústí n.L, jsme hladce prohráli 4:0.Prohra byla zasloužena a ještě ,že neskončila větším rozdílem.Hra našeho týmu byla zoufalá, žádné nasazení, kombinace, ani přihrávky neexistovaly. Rázná domluva trenérů o přestavce hráčům prospěla. Do posledního utkání skupiny jako by nastoupilo jiné mužstvo. Neštěmice jsme hladce porazili 4:0, hra měla spád a začali jsme střílet branky.Dan Ježek se trefil 2x a po jedné brance přidali E. a P. Pakulové. Do semifinále jsme postoupili z 2.místa. V semifinále jsme se střetli s Olomoucí a po pěkné hře celého týmu jsme vyhráli 2:1, když se 2x trefil Ježek D.Výhra nás posunula do finále. Ve finále jsme měli hráče z Náchoda.Kluci předvedli velmi pěkný fotbal z řadou přihrávek a kombinací a zaslouženě vyhráli 3:1, když všechny naše branky dal Ježek D.
Celé mužstvo za poslední tři zápasy zaslouží pochvalu a poděkování za předvedené výkony. Kluci ukázali, že fotbal umějí hrát.
Turnaj jsme odehráli v této sestavě: Fiala-Pakula E, Tesař,Ježek D,Foubík, Šich,Pakula P,Ježek J. a Kudrnáč
Pořadí
1.FK Baumit Jablonec
2.FK Náchod
3.FK Slavoj Vyšehrad
4.SK Sigma Olomouc
5.RMSK Cidlina/Nový Bydžov
dále AFK Pečky,FK Ravel Ústí n.L.,TJ Sokol Jičíněves,FK ČL Neštěmice,Tatran Hostinné
.