FK Baumit Jablonec rozšiřuje sortiment klubových suvenýrů, do prodeje jdou nově následující potravinářské výrobky.
Věrní fanoušci v našem sortimentu nově naleznou Medové víno, které se vyrábí studenou cestou z medoviny, hroznové šťávy a 4 léčivých bylin v BIO kvalitě. Užívá se na zahřátí organismu a obsahuje 10% alkoholu.
Další novinkou je Jablonecké bylinné. Jedná se o tradiční žaludeční medicinální víno - digestiv, který je vhodný k dobrému jídlu pro lepší trávení. Obsahuje stejně jako Medové víno 10 % alkoholu.
Třetí novinkou je klasická mléčná čokoláda v klubových barvách pro věrné fanoušky.
Upozorňujeme, že výrobky obsahující alkohol, nelze prodávat při zápasech ve stánku se suvenýry. Všechny novinky můžete zakoupit prostřednictvím e-shopu na našich oficiálních stránkách, dále ve Sportbaru v Lidické ulici v Jablonci nad Nisou, třetí možností je zakoupení přímo v klubovém sekretariátu na Střelnici.