Article image

Zasloužená výhra, těšilo vítězství v Superpoháru Skuhravého

Team logo Team logo
FC Viktoria Plzeň FK Jablonec
2:3
Superpohár, pá 12. 7. 2013, 17:45
Reportáž

Jablonečtí fotbalisté se z plzeňského stadionu vrátili s další cennou trofejí. Sbírku rozšířili o Superpohár. Vítězství 3:2 na hřišti mistra hodnotili oba trenéři Roman Skuhravý a Pavel Vrba.

„Jsme spokojený s výhrou, dle mého názoru byla zasloužená. Byl to první zápas po přípravě a bylo vidět, že ve hře máme ještě rezervy. V druhém poločase jsme zlepšili organizaci hry, zpřesnili jsme se na míči, soupeř se do nás nemohl dostat a z toho jsme těžili. Dali jsme šťastný gól ze standardky. Naštvaný na hráče jsem byl jen za ten hektický konec. Jsem šťastný za vítězství, bylo zasloužené. Věřím, že to nebylo naše poslední vítězství a budeme se dál zlepšovat," plánuje kouč Jablonce Roman Skuhravý.

Domácí kouč Pavel Vrba Jablonci k zisku trofeje gratuloval. „Ikdyž jsme se rozhodli dát šanci širšímu kádru, chtěli jsme vyhrát. Někteří hráči si řekli o další šanci, jiní ne. Bylo vidět, co pro mužstvo znamenají jména typu Darida nebo Rajtoral. Příchodem těchto jmen se naše útočná fáze rázem zrychlila i zjednodušila. Doufám, že další hráči to brzy dokážou taky. Měli jsme utkání dobře rozehrané, ale musím říct, že nás Jablonec přehrával v důrazu. Do soubojů paradoxně chodili více hráči základní sestavy než ti, kteří o ní bojovali. Jablonci gratuluji k vítězství," řekl po zápase kouč Viktorie Pavel Vrba.   


Author Jan Bendl
Sdílet článek