Kompletní videorozhovor s Pavlem Medynským

FK Jablonec FC Vysočina Jihlava
Synot liga, 5. kolo so 23. 8. 2014, 17:00

Rodák z České Lípy, který prošel Slávií a Duklou, hrál za Jablonec v letech 1994-98. Během svého působení se stal kapitánem a podařilo se mu s Jabloncem kvalifikovat do evropských pohárů.

Pavel Medynský patří mezi největší osobnosti novodobé éry jabloneckého fotbalu. Před 20 lety se podílel na prvním postupu klubu do nejvyšší české soutěže. Do klubu přišel v pokročilejším věku a dodal mužstvu potřebnou zkušenost. „Patřil jsem mezi ty starší hráče a měl jsem proto přirozenou autoritu. Úspěchů jsme ale dosáhli díky skvělé kolektivní práci,“ prozradil Medynský.

Co dalšího o sobě prozradil Patron utkání proti Jihlavě se podívejte ve videorozhovoru.

Vstupenky na utkání FK BAUMIT Jablonec – FC Vysočina Jihlava si můžete zajistit v předprodeji v síti Ticketstream. Více o vstupenkách najdete na www.fkjablonec.cz/vstupenky

Author Martin Bergman