Na finále poháru v zeleném!

FK Jablonec FC Slovan Liberec
Pohár FAČR, F st 27. 5. 2015, 18:00

Pojedete na finále poháru FAČR do Mladé Boleslavi? Doražte v zeleném, ať jsme pořádně vidět.

Nejlepší by bylo, kdybyste byli zelení od hlavy až k patě. Prohledejte proto pořádně svůj šatník. Až nás fanoušci Liberce uvidí, zezelenají závistí!

A pozor i naši fotbalisté jako domácí tým nastoupí ve finále v zelenobílé kombinaci dresů.

Nemáte doma jablonecký dres, tričko nebo šálu?

Nevadí! Ještě není pozdě. Zelené oblečení na finále si můžete pořídit v našem fanshopu.

Ideální příležitostí k zakoupení klubového merchandisingu bude utkání s Baníkem Ostrava, které se hraje v sobotu 23. května od 17:15. Během zápasu ale očekáváme veliký zájem fanoušků.

Pokud potřebujete na nakupování více času a klid, tak se můžete stavit každý všední den od 7:00 do 15:00. Rádi vám s nákupem poradíme.

Author Redakce