Informace k zájezdu a vstupenkám!

FC Kodaň FK Jablonec
Evropská liga, 3předk2 čt 6. 8. 2015, 19:45

Na čtvrteční odvetu třetího předkola Evropské ligy vypravujeme jeden autobus. Pokud se chystáte vydat do Kodaně po vlastní ose, máme pro vás veledůležité informace!

Vstupenky do sektoru hostů nebudou v prodeji na místě!

Jedinou možností, jak získat lístek do sektoru pro jablonecké příznivce, je zakoupit si ho na sekretariátu klubu, a to v úterý 4.8. v čase 9:00 - 15:00 hodin. Týká se to především těch příznivců zelenobílých barev, kteří se rozhodli vyrazit do dánské metropole po vlastní ose svými auty. Cena této vstupenky činí 450 Kč.

Fanoušci, kteří jsou přihlášeni k autobusovému zájezdu mají vstupenku již v ceně a obdrží ji na místě po příjezdu ke stadionu.

V autobuse stále ještě zbývá několik volných míst. Případní zájemci mohou dokoupit své místo na cestu do Kodaně na sekretariátu klubu v úterý do dvanácti hodin. Cena zájezdu s dopravou a vstupenkou činí 2000 Kč (pro permanentkáře 1800 Kč).

Důležité upozornění od dánské policie

Dánská policie nás upozornila, že autobus s jabloneckými fanoušky bude monitorován již od příjezdu k trajektu. Po vjezdu na dánské území pak budou všichni cestující zkontrolováni a podnapilým osobám nebude povolen vstup na území Dánského království. Stejný proces proběhne i po příjezdu ke stadionu. Důrazně proto doporučujeme všem našim fanouškům, aby respektovali všechny zákony a předpisy nejen v Dánsku, kde platí přísná prohibice.

Časový harmonogram autobusové cesty (AKTUALIZOVÁNO!)

• středa 5.8.2015:

19:00 hodin - přistavení autobusu na Střelnici

19:15 hodin - odjezd od stadionu Střelnice (parkoviště za hlavní tribunou)

• čtvrtek 6.8.2015:

03:30 hodin - příjezd k trajektu Puttgarden

04:45 hodin - odjezd trajektu z Puttgardenu

05:45 hodin - příjezd trajektu do Rodby

08:00 hodin - příjezd ke stadionu FC Kodaň

19:45 hodin - výkop utkání FC Kodaň vs. FK Jablonec

ca. 22:45 hodin - odjezd od stadionu FC Kodaň

• pátek 7.8.2015:

00:45 hodin - příjezd k trajektu Rodby

01:45 hodin - odjezd trajektu z Rodby

02:45 hodin - příjezd trajektu do Puttgardenu

kolem poledne návrat do Jablonce (stadion Střelnice)

Zároveň tímto žádáme všechny příznivce Jablonce, aby na stadionu i cestou k němu dodržovali návštěvní řád. Veškeré přestupky budou postihovány podle dánských zákonů.

Author Štěpán Hanuš