Article image

Los Evropské ligy nám přisoudil Dunajskou Stredu

Ve 2. předkole Evropské ligy UEFA se utkáme s Dunajskou Stredou. Hrát se bude na hřišti soupeře. Hrát by se mělo 17. září.

Ve 2. předkole Evropské ligy UEFA se utkáme s Dunajskou Stredou, vedoucím týmem slovenské ligy. Hrát se bude na hřišti soupeře. Hrát by se mělo 17. září.

"Těžké utkání nás čeká. Čekal jsem, že budeme hrát doma. Je to alespoň blíž, ale je to těžký. Je to silný mančaft, jsou nahoře v tabulce. Nečeká nás nic lehkého, tým je silný a postoupili z prvního předkola. Bude to těžké i kvůli tomu, že se hraje na jeden zápas. Musíme si posbírat informace o soupeři a dobře se na to připravit," říká k losu trenér Jablonce Petr Rada.

"Těžko se takhle odhaduje v nové sezóně, kdo na tom jak je. Změnilo se pár hráčů a obraz mužstev může být trochu jiný, než když se končilo v minulé sezóně. Všichni soupeři byli přijatelní, co se týče cestování, to udělala UEFA dobře, že nemusíme v téhle době cestovat bůhví jak daleko. Takhle z voleje ti neřeknu, jak to bude vypadat na hřišti. Budeme se prát o to, abychom postoupili a nedopadli tak, jako v minulé sezóně," říká k pondělnímu losu kapitán týmu Tomáš Hübschman.


Author Martin Bergman
Sdílet článek