Article image

Tým v pondělí odlétá do Španělska

V pondělí 17. ledna odlétá tým Jablonce na herní desetidenní soustředění do Španělska. Na jihu Evropy nás čekají tři přípravné zápasy. Někteří hráči se k výpravě připojí se zpožděním.

Krátce po třetím přípravném zápase v České republice odlétá FK Jablonec na herní soustředění do Španělska a připravovat se budeme na stejném místě jako před dvěma lety poblíž Marbelly. Na herním kempu odehrajeme také tři přípravná utkání. Úvodní duel bude na programu 19. ledna proti Lincoln Red Imps z Gibraltaru, který se zúčastnil stejně jako Jablonec podzimní části Evropské konferenční ligy UEFA. Druhý zápas se hraje 22. ledna proti Lokomotivu Moskva, účastník ruské nejvyšší soutěže, kam před několika dny přestoupil český útočník Jan Kuchta. Lokomotiv Moskva si na podzim zahrál skupinovou fázi Evropské ligy UEFA. Poslední přípravné utkání se odehraje v závěrečný den herního kempu 27. ledna proti dalšímu ruskému klubu FK Rostov. 

Ve výpravě do Španělska bude v pondělí scházet několik jmen. Během posledních dnů aktuální zimní přípravy si trojice hráčů Hrubý, Hübschman a Ikaunieks přivodili zranění, která nejsou vážná, ale vyžádají si ještě další vyšetření a léčení, proto se tito hráči k týmu ve Španělsku připojí později. Léčení v Jablonci absolvuje útočník Martin Nešpor. Ve výpravě schází také Dominik Pleštil, u kterého se jedná o přestupu do zahraničí. 

Kádr FK Jablonec pro herní soustředění

Brankáři

Jan HANUŠ, Vlastimil HRUBÝ *, Jakub SUROVČÍK, Tomáš VAJNER

Obránci

Patrik HAITL, Libor HOLÍK, Jan KROB, Jakub MARTINEC, Michal SURZYN, David ŠTĚPÁNEK, Jaroslav ZELENÝ

Záložníci

Michal ČERNÁK, David HOUSKA, Tomáš HÜBSCHMAN *, Miloš KRATOCHVÍL, Vojtěch KUBISTA, Tomáš MALÍNSKÝ, David NYKRÍN, Václav PILAŘ, Jakub POVAŽANEC, Tomáš SMEJKAL, Antonín VANÍČEK, Vojtěch WERANI

Útočníci

Ali-Abubakar TORFIQ, Dāvis IKAUNIEKS *, Jan SILNÝ

* hráči se připojí později 


Author Martin Bergman
Sdílet článek