B tým v sobotu hostí v Břízkách Velvary

FK Jablonec TJ Slovan Velvary
FORTUNA ČFL B, 18. kolo so 26. 3. 2022, 10:15

V reprezentační přestávce má ligový A tým od zápasů volno, ale třetí liga jede naplno. V 18. kole se náš tým představí na domácím pažitu v Břízkách! Přijď si užít fotbalové dopoledne.

Svěřenci trenéra Jaroslava Vodičky si zatím v prvních dvou jarních zápasech připsali 4 body za domácí výhru a venkovní remízu. Stále tak je náš tým na prvním místě třetiligové tabulky. Náš sobotní soupeř je na 8. místě tabulky.

V minulém kole se Slovan utkal na domácím hřišti s rezervou Bohemians Praha 1905. O výhře Slovanu 1:0 rozhodl před koncem prvního poločasu svým gólem Ladislav Vopat. Náš B tým v uplynulém kole remizoval v Ústí nad Orlicí 1:1, když náš vedoucí gól vstřelil Torfiq krátce po změně stran, ale domácí brzy reagovali Grygarem.

Utkání 18. kola FORTUNA ČFL skupiny B začíná na trávě v Břízkách v sobotu v tradiční čas 10:15 hodin.

FK Jablonec B - TJ Slovan Velvary

Sobota 26. 3. 2022 10:15

Rozhodčí: Nenadál Martin - Kvaček Jan, Schmeiser Marek. Delegát: Koňák Josef.

Author Martin Bergman