Pojeďte autobusem na výjezd do Teplic!

FK Teplice FK Jablonec
FORTUNA:LIGA, 7. kolo so 3. 9. 2022, 16:00

V sobotu 3. září se vydáme do nedalekých Teplic a naši vlajkonoši spolu s klubem pořádají autobusový výjezd! Přidej se na cestu a podpoř naše kluky v důležitém boji.

Cena cesty (do Teplic a zpět na Střelnici) je pro jednoho fanouška 270 Kč.

Vstupenky do sektoru hostů jsou v předprodeji za 110 Kč a nakupovat můžete online. V den zápasu pak budou vstupenky u sektoru hostů za 170 Kč. Takže pokud chcete ušetřit nějakou tu kačku, kupte si vstupenky v předprodeji.

Závazné přihlášky na výjezd posílejte mailem na adresu fanousci@fkjablonec.cz a do předmětu zprávy dejte TEPLICE. Do zprávy napište své celé jméno a telefonní kontakt.

Kapacita autobusu je 55 míst a pravidlo přihlášky je jednoduché - kdo se dřív přihlásí, tak ten má vyšší šanci, že bude místo.

Uzávěrka přihlášek je v pátek 2. září ve 12:00. Následně dostanete potvrzení/zamítnutí přihlášky.

Pojeďte s námi do Teplic a pomozte našim hráčům urvat důležité tři body.

Author Martin Bergman