Mladší dorost porazil Viktorku Žižkov 7:2!

Jablonecký mladší dorost jednoznačně a zaslouženě zvítězil nad Viktorkou Žižkov 7:2 (3:2). V utkání se blýskl Novotný, který v prvním poločase vstřelil čistý hattrick.

První branku dal Novotný už v 8. minutě. Druhou přidal v 34. minutě, a to hlavou po centru Karla Svatého z trestného kopu. Třetí branka z kopačky Novotného padla ve 41. minutě, když z voleje napálil centr Karla Svatého rozehraný ze středu hřiště. Hosté pak během dvou minut utkání zdramatizovali dvěma brankami během dvou minut. Ve 43. minutě po průniku zleva do vápna střelou k zadní tyči zavěsil Tureček. A ve 45. minutě naopak z pravé strany pronikl Marek a ránou pod břevno snížil na 3:2. V 58. minutě se brankově prosadil Holý - 4:2. Za deset minut zvýšil hlavou Karel Svatý, kterého rohovým kopem přesně našel Svoboda. V 72. minutě unikl zadákům hostí Holý a vsítil tak svou druhou branku v zápase. Účet zápasu uzavřel v 79. minutě Svoboda, jehož rohový kop z pravé strany proletěl přímo do žižkovské branky.

FA Jablonec U17 - Viktorka Žižkov 7:2 (3:2)

Sestava FA Jablonec U17: Dvořák - Samodeyko (38.Růta), Klucký, Svatý K.,