Vstupenky na Zlín!

První domácí utkání v jarní části sezóny se blíží! Zajistěte si vstupenky včas!

Start do jarní části ligové soutěže nás čeká již tuto neděli. Hned v dalším týdnu se však svěřenci trenéra Davida Horejše představí na domácí půdě v souboji se Zlínem! Vstupenky na první domácí utkání v novém roce, které odehrajeme 4. 2. od 15:00 jsou v prodeji online! Zajistěte si lístek na utkání včas.

KOUPIT VSTUPENKY

Pro jarní část sezóny si klub pro své fanoušky připravil hned několik novinek, které vám zpříjemní návštěvu Střelnice. Tou první z nich je možnost platby kartou ve stáncích s občerstvením. Kromě většího pohodlí si od tohoto kroku slibujeme také zvýšení rychlosti odbavení fanoušků a zkrácení čekací doby ve frontách.

Do jarní části sezóny s novou výbavou! Nová kolekce elegantních kšiltovek FKJ je právě v prodeji! K dostání na našem e-shopu nebo v kamenné pobočce fanshopu na Střelnici!

Author Klub