Představujeme nového moderátora Martina Szentkirályiho!

Pro jarní část sezóny je připravena změna na pozici moderátora a speakera domácích utkání.

FK Jablonec představuje nového moderátora fotbalových utkání. S mikrofonem bude Martin Szentkirályi fanoušky provázet již zítřejším důležitým utkáním se Zlínem. Premiéru v Jablonci si však Martin odbyl již na podzim během utkání s Baníkem.

Martin je čerstvým absolventem akademie O2 TV Sport a kromě zkušeností s televizním vysíláním má za sebou mimo jiné téměř desetileté působení na pozici moderátora utkání florbalové extraligy. Kromě florbalu jste ho však mohli vidět také na volejbalových utkáních nebo na společenských akcích všeho druhu.

A že si nevíte rady s výslovností jeho poměrně složitého příjmení? Nevadí, i my mu říkáme prostě "Senty". Přejeme spoustu úspěšně odmoderovaných vítězných utkání. Ať se ti v Jablonci daří!

Martin nahrazuje dlouholetého klubového moderátora Honzu Žílu, kterému bychom i touto cestou rádi poděkovali za vše co pro klub odvedl.

Author Klub