Hrací plocha je způsobilá! V 15:00 hrajeme

I přes víkendové nepříznivé počasí je nyní před utkáním s Teplicemi hřiště připraveno k utkání. V případě změn vás budeme včas informovat.

Během posledních hodin a během noci napadlo v Jizerských horách okolo 15 cm sněhu a tomuto se nevyhnul ani nejvýše položený fotbalový stadion v České republice.

Neděle 26. 2. 2023 13:15

• Hlavní rozhodčí zápasu Pavel Orel uznal hrací plochu za způsobilou a zápas se tak může odehrát! V 15:00 začínáme!

Neděle 26. 2. 2023 11:30

• Díky intenzivní práci technického úseku v tuto chvíli nic nebrání tomu, aby se utkání hrálo. Vyhřívání hřiště je také v provozu na plný výkon.
  • Pokračují přípravy hrací plochy a prostorů pro fanoušky.
  • O případných změnách vás budeme včas informovat. Stav hrací plochy musí ještě zkontrolovat rozhodčí a delegáti utkání.
  • Dbejte zvýšené opatrnosti na tribunách, které mohou být na určitých místech kluzké.

Vstupenky v prodeji na pokladnách od 13:30 nebo online.

VSTUPENKY ONLINE

HRACÍ PLOCHA PO ÚKLIDU